Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prof. Miodek: Nie ma nic gorszego niż moda w języku!
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 19:45
fobiak napisał(a): to jest wyjatek jesli chodzi o dokument, podpis jest mgr. franciszka bieniaszka, mysle, ze pisal po pijaku lub nie wiedzial dokladnie gdzie wyladowal.


Nieuk i analfabeta, który nie potrafi poprawnie słowa po Polsku napisać, próbuje pouczać autorytety akademickie :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 maja 2015r. o 19:57
~ napisał(a):
fobiak napisał(a): to jest wyjatek jesli chodzi o dokument, podpis jest mgr. franciszka bieniaszka, mysle, ze pisal po pijaku lub nie wiedzial dokladnie gdzie wyladowal.


Nieuk i analfabeta, który nie potrafi poprawnie słowa po Polsku napisać, próbuje pouczać autorytety akademickie :|


ty swoje atorytety mozesz sobie wsadzic tam skad ty boisz sie wyjsc bo tobie szkodzi swieze powietrze. jakos sobie radzisz z moja pisanina, no chyba, ze nie wiesz o czym napisalem a dzialam na ciebie jak plachta na byka. juz tobie pisalem ze 100 razy, ze analfabetyzmem mi nie przysmolisz bo moi przodkowie tez byli analfabetami a ja sie ich nie wyrzekne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 20:27
fobiak napisał(a): moi przodkowie tez byli analfabetami a ja sie ich nie wyrzekne.

No i wreszcie wszystko jasne. Ty po prostu pielęgnujesz długowieczna rodzinna tradycję :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 maja 2015r. o 20:40
mysle, ze tobie to nie powinno przeszkadzac bo ani mi nie rzucasz ochlapow pod stol ani mnie nie nie calujesz w doopinke z jezyczkiem. wiec wyluzuj i wez sie za pranie majteczek bo jutro znowu zwrocisz na siebie uwage wszystkich pracownikow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 21:34
Przedszkole...
Albo i nie. Z przedszkolakiem dałoby się sensowniej pogadać.
Dno :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 maja 2015r. o 21:50
~ napisał(a): Przedszkole...
Albo i nie. Z przedszkolakiem dałoby się sensowniej pogadać.
Dno :|


nie masz sasiadow i rodziny aby sie sensownie wygadac?
szukasz frajera na necie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 21:51
fobiak napisał(a): mysle, ze tobie to nie powinno przeszkadzac bo ani mi nie rzucasz ochlapow pod stol ani mnie nie nie calujesz w doopinke z jezyczkiem. wiec wyluzuj i wez sie za pranie majteczek bo jutro znowu zwrocisz na siebie uwage wszystkich pracownikow.


Nie dosyć że analfabeta to jeszcze cham i ... umysłowy... Cóż się dziwić ...nie każdy skończył podstawówkę, biedaku szkoła cię woła!.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 maja 2015r. o 21:57
przecie piszesz, ze skonczylem szkole, chyba masz cos nie tak z glowa bo wysylasz mnie ponownie do szkoly. jesli ktos skonczyl szkole to go nie przyjma ponownie do tej samej szkoly, kto za to zaplaci? chcesz podatnikow oskubac do reszty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza