Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prof. Miodek: Nie ma nic gorszego niż moda w języku!
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 22:34
fobiak napisał(a): przecie piszesz, ze skonczylem szkole, chyba masz cos nie tak z glowa bo wysylasz mnie ponownie do szkoly. jesli ktos skonczyl szkole to go nie przyjma ponownie do tej samej szkoly, kto za to zaplaci? chcesz podatnikow oskubac do reszty?


Ignorancie... czytaj ze zrozumieniem, dałem ci znać że nie wszyscy ukończyli podstawówkę, w tym również ty, więc wracaj . Serio tępy jesteś, aż żal. ( ... a może rzal i bul?) i tak tej dygresji nie zrozumiesz. Jesteś tępy jak polityk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 22:54
polityk nie jest tępy .polityk obiecuje. ;) tępy to ciemny lud który to kupi.(to chyba cytat polityka i byłego euro ) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 maja 2015r. o 0:16
~ napisał(a):

Ignorancie... czytaj ze zrozumieniem, dałem ci znać że nie wszyscy ukończyli podstawówkę, w tym również ty, więc wracaj . Serio tępy jesteś, aż żal. ( ... a może rzal i bul?) i tak tej dygresji nie zrozumiesz. Jesteś tępy jak polityk.


pisz tak abym zrozumial nie tylko ja i bez dygresji. nie znam nikogo kto nie skonczyl podtawowki. pewnie piszesz sam do siebie. jesli szukasz romowcy po podstawowce to na bolcu nie znajdziesz takiego partnera. tepy to ja zawsze bylem ale czy z tego powodu rzuciles sie na mnie jak autorytet na glodnego. ze tez musze sie uzerac z pozeraczami wszystkich rozumow, ktory nie wie co zre i nie wie co gada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 0:21
Półgłówek Fobiak pozuje na tego mondrego ........... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 14:15
~ napisał(a): Półgłówek Fobiak pozuje na tego mondrego ........... :|

Fobiak to tylko pseudonim pod którym piszą postwriterzy zatrudnieni w Rosji. Siedzibę maja w okolicach Petersburga. A że piszą głupoty, takie widać mają wytyczne by robić nam wodę z mózgu.
Zauważ, że to konto jest najaktywniejsze w tematach, w których ktoś wspomni o Rosji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 16:14
fobiak,

ma często i dużo racji! A nie znam go! Ale dużo czyta, analizuje, myśli, interesuje się historią prawdziwą, a nie czerpie informacji, przekazu z TV śniadaniowej, TV łatwej, lekkiej i przyjemnej jak większość społeczeństwa!

Jak było z Bolesławcem?!

Pytajcie starszych ludzi, którzy tu przyjechali po 1945 roku, póki jeszcze żyją!

Dlaczego starsi ludzie mówią, idź nad Bober! Byłeś nad Bobrem? A to rzeka Bober. Wiadomo, z niemieckiego Bunzlau am Bober!

Mimo, że po polsku, poprawnie, to idź nad Bóbr! Byłeś nad Bobrem? A to rzeka Bóbr!

Było niemieckie/pruskie Bunzlau, wcześniej było austriackie Buntzlau, wcześniej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 18:01
~ napisał(a): fobiak,

ma często i dużo racji!

Może i czasem ma rację. Ale często jej nie ma i wpiera nam swój, przeinaczony obraz historii. sugerujesz by rozmawiać ze starymi ludźmi. Rozmawiałem i wiem kto spalił nasze miasto po wojnie. Dokonali tego Rosjanie. Fobiak jednak ma całkiem inny pogląd na ten temat. Trochę wyżej zarzeka się że Bolesławiec nigdy nie nazywał się Bolesław. A jak mu pokazać dokument potwierdzający że jest w błędzie to zaczyna ludzi nazywać pijakami. Lepiej nie brać poważnie tego co wypisuje ten pan bo jak nie zna faktów to ich nazmyśla i sprzedaje jako prawdę objawioną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 18:05
Ten półgłówek nie ma w niczym racji....... Dlaczego swoje opinie nie potrafi poprzeć żadnymi wiarygodnymi źródłami....... Dlaczego nie podaje żadnych linek...... Ponieważ wszystkie jego pseudogenialne hipotezy to puste zmyślanie....... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza