Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zepsułem atmosferę samouwielbienia
~Prosty, zwykły człowiek niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:18
Panie Macieju, chylę przed Panem głowę z szacunkiem mając nadzieję, że nigdy nie zmieni Pan swego dotychczasowego kursu politycznego. Pozdrawiam Pana serdecznie i zapewniam o moim (wiem, że to niewiele) wsparciu duchowym i podczas wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samorządny niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:35
A dlaczego nikt z obecnych radnych nie spróbuje wpłynąć na przebudowę powiatowej koalicji, dlaczego Małkowski nie spróbuje rozmawiać z radnymi... dlaczego, w konsekwencji, nie wystapi z wnioskiem o odwołanie i powołanie nowego starosty?

PO jest skończone, skompromitowane, trzeba już szukać nowych rozwiązań - trzeba wywalić Stasików i Kwaśniewskich - i można to zrobić! Żaden z nich nie był wybierany w bezpośrednich wyborach - nie trzeba ogłaszać referendum - TRZEBA WSTAĆ I UZYSKAĆ WIĘKSZOŚĆ DLA WNIOSKU... i wysłać Starostę na nauczyciela polskiego do Ocic!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henry niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:37
Bo koalicja po z sld i psl jest narzucona z gory i wzmocniona fuchami. Tylko jesli koal8cja na szczeblu krajowym albo wojewodzkim padnie bedzie to mozliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:38
~henry napisał(a): Bo koalicja po z sld i psl jest narzucona z gory i wzmocniona fuchami. Tylko jesli koal8cja na szczeblu krajowym albo wojewodzkim padnie bedzie to mozliwe


A koalicja ta liczy 12 radnych na 21 wiec wniosek taki nie przejdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:40
~henry napisał(a): Bo koalicja po z sld i psl jest narzucona z gory i wzmocniona fuchami. Tylko jesli koal8cja na szczeblu krajowym albo wojewodzkim padnie bedzie to mozliwe


G... prawda - trzeba chcieć, trzeba umieć zbudować inną większość - trzeba rozmawić, a nawet przemawiać (jak PO) do "kieszeni"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:45
w Polsce rządy upadały, bo jeden w kupczyczu się zatrzasnął, a ty pitolisz, że marnego Kwaśniewskiego, którego partia powoli przechodzi do historycznego niebytu, nie da się ruszyć?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:47
w S R A C Z U napisałem, tj w wychodku, w ubikacji, sławojce - ty pajacu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dokładnie niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:47
W powiecie zawiązano i narzucono z góry koalicję po sld i Psl i póki się trzymją razem są nie do ruszenia. Mają większość i każdy ma fuchy. Kto to odpuści? Nikt chyba że faktycznie na jesień padnie rząd PO i w wojeództwie. Ja jestem dobrej myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.