Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zepsułem atmosferę samouwielbienia
~Bolo niezalogowany
28 maja 2015r. o 22:39
Co tu dużo mówić, brawo Panie Macieju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolo niezalogowany
28 maja 2015r. o 22:43
Nie da rady. Staroście dpa do krzesła samorządowego przyrosła. Oby nie było tak jak w ostatnim odcinku Rańcza, że trzeba by było krawat zabierać, bo nic innego robić nie może tylko pracować w samorządzie czyt. politykować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLESŁAWIANIN niezalogowany
29 maja 2015r. o 8:38
Ludzie, Małkowski jak zwykle chciał się pokazać, że coś robi! I tyle w tym temacie! Trzeba myśleć o przyszłych wyborach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLESŁAWIANIN niezalogowany
29 maja 2015r. o 8:38
Ludzie, Małkowski jak zwykle chciał się pokazać, że coś robi! I tyle w tym temacie! Trzeba myśleć o przyszłych wyborach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 8:49
~BOLESŁAWIANIN napisał(a): Ludzie, Małkowski jak zwykle chciał się pokazać, że coś robi! I tyle w tym temacie! Trzeba myśleć o przyszłych wyborach!


Jak nie pilnują rządzących - źle, jak pilnują - jeszcze gorzej...
jakie wybory człowieku? Bardzo dobrze, że ktoś pilnuje tych kolesi, bo widzą że nie tak śmiało ze wszystkim bo ktoś wyciągnie. Poza tym tam wystarczyłoby zwykłe boisko szkolne a trzeba było z Romanem się dogadać i remontować stadion. dobudowac jeszcze jeden tor itp. Byłoby fantastycznie. ale na to ich nie stać niesty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
29 maja 2015r. o 9:17
Myślę że Pan Maciek ostro pracuje nad tym żeby zająć fotel w Ratuszu, czego mu życzę. Szkoda tylko że jak był wice- to nie miał tyle odwagi w krytyce władzy:( może dopiero się wyrabia? Pażyjom uwidiom:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 10:05
~mdm napisał(a): Myślę że Pan Maciek ostro pracuje nad tym żeby zająć fotel w Ratuszu, czego mu życzę. Szkoda tylko że jak był wice- to nie miał tyle odwagi w krytyce władzy:( może dopiero się wyrabia? Pażyjom uwidiom:)


Jak miał krytykować jako wice skoro był pracownikiem Romana? musiał realizowac jego wizję. Ty w firmie gdybyś jawnie krytykował szefa to byś wyleciał. Kiedy zaczął podnosić głowę został wywalony. Podobnie jak wielu innych. Poz tym młody był i się uczył. Wydaje mi się, że dziś jest o wiele silniejszy co pokazały wybory i ma realne szanse rozwalić ten układ, bo ma wiedzę i determinację. Poza tym robi wiele i działa nie tylko jak są wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 12:32
Proszę nie mataczyć ,byłem radnym w poprzedniej kadencji i pamiętam słowa Dariusza Kwaśniewskiego ,''damy na Orlik tyle ile będzie trzeba'' .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza