Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zepsułem atmosferę samouwielbienia
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 17:48
w S R A C Z U napisałem, tj w wychodku, w ubikacji, sławojce - ty pajacu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tobi niezalogowany
28 maja 2015r. o 18:46
Ładnie rządzą za nieswoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
28 maja 2015r. o 20:03
Nie jestem zwolennikiem Pana Małkowskiego, ale podoba mi się jego postawa i to ,że potrafi wstać i zaprotestować! Oby tak dalej. Takie samouwielbienie jak w starostwie panuje od lat właśnie dostało kopa w niedzielnych wyborach.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paluch niezalogowany
28 maja 2015r. o 20:11
Fota mega :) dokładnie oddaje stan PO w całej Polsce :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bez jaj niezalogowany
28 maja 2015r. o 20:50
Ten wasz Maciuś to jest tak miałki i malutki że Romanowi do pięt nie dorasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
28 maja 2015r. o 21:14
~bez jaj napisał(a): Ten wasz Maciuś to jest tak miałki i malutki że Romanowi do pięt nie dorasta.


Tak, to ten sam Maciuś przez ktorego Roman i jego armia miała bezsenną noc w wyborach prezydenta Miasta. Maciuś dopiero sie rozgrzewa :) dojdzie i do Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 21:55
Mi to może naskoczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~realista niezalogowany
28 maja 2015r. o 22:16
Panie Małkowski to co znajduje się przy ulicy Spółdzielczej to nie jest stadion! To tylko boisko! Ten stary obiekt przy ulicy Bielskiej, którego Pan nie pamięta, bardziej przypominał stadion! Jeżeli myśli Pan o stadionie w Bolesławcu, to należy go wybudować go od podstaw, ale z głową! To jest możliwe, ale nie z tymi samorządowcami z miasta i powiatu. W Bolesławcu nigdy władze nie miały serca do sportu. Dobrze, że był Konrad to coś było. Nikt do działalności w sporcie nie garnie się, ale do przeszkadzania jest wielu! Dlatego mamy co mamy! W okolicznych miejscowościach nie mogą się nadziwić kogo do samorządów w Bolesławcu się wybiera!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.