Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Protest pracowników Bolesławieckiego Sądu

~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 19:53
Holender,nie ma u Was nijak zaparkować.Cały parking zapitolony.Bieda jak w sobotę na parkingu przed Kauflandem.Jak się nie boicie o swoje paznokcie to zapraszam do Biedronki.Kasy czekają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 20:21
~ napisał(a): Holender,nie ma u Was nijak zaparkować.Cały parking zapitolony.Bieda jak w sobotę na parkingu przed Kauflandem.Jak się nie boicie o swoje paznokcie to zapraszam do Biedronki.Kasy czekają.


Jest pewien problem! Do Biedronki baaardzo trudno sie dostac! Podobno po znajomosci. (Niechetnie przyjmuja ludzi po mgr na kase)
Uwierz mi, ze wiele osob z sadu ta opcje rozpatrywalo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 21:27
Bo zarabiają najniższą krajową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 21:46
~ja napisał(a): Sąd protestuję nie tyle po raz pierwszy, ale ostatni strajk sądu był kilka albo kilkanaście lat temu!!! Zerknijcie na ofertę pracy, o ile jeszcze jest, w naszym UP, ostatnio był konkurs do sądu, 1800 zł brutto!!! Zapraszam do zapierdzielania za ok 1300 zł na rękę :)


heh niewiele wiecej niz niepelnosprawny na miotle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 22:02
mir.ko napisał(a):
~ja napisał(a): Sąd protestuję nie tyle po raz pierwszy, ale ostatni strajk sądu był kilka albo kilkanaście lat temu!!! Zerknijcie na ofertę pracy, o ile jeszcze jest, w naszym UP, ostatnio był konkurs do sądu, 1800 zł brutto!!! Zapraszam do zapierdzielania za ok 1300 zł na rękę :)


heh niewiele wiecej niz niepelnosprawny na miotle
No właśnie! a ja zapiedzielam fizycznie za taka kwotę brutto !!!/ mam średnie wykszt./ i nie mam wyjścia . Z czego mam żyć???? Jak zabezpieczyć byt dzieciom? Po nocach nie mogę spać, bo ręce bolą i co wy na to? jak długo jeszcze? Jestem młodym człowiekiem. Jaka motywacja? 1300 na rękę???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AAAA niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 22:14
Tylko proszę już zarejestrować się do psychiatry to psychicznie za kilka miesięcy będzie potrzeba :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ulik niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 22:19
Szkoda, że nikt takich osądów, wyrzutów nie robi, jak strajkują inne grupy zawodowe!!!!!!

Co roku robią to nauczyciele i pielęgniarki i jest to normą, prawie tradycją!!

A tu po wielu latach poniżania, głodowych pensji strajkują pracownicy sądów, którzy są przyrównywani do sędziów, a być tak nie powinno!

Śledźcie na bieżąco ogłoszenia w sądzie, bo często są nabory na jakieś stanowisko. Ludzie nie wytrzymują i się zwalniają! Jak nie kasa to poniżanie pomaga im podjęcie decyzji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 22:27
W sądzie poniżanie ? Dziwnie to brzmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza