Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

''czy internet w każdej chacie ,czy biskupów chcesz w senacie''

211
skorn
3 sierpnia 2015r. o 22:58
falco napisał(a): nie podałeś mi żadnego minionego ''prezydenta wszystkich Polaków''

Nie podałem, bo nigdy takiego nie było. Nie ma takich prezydentów.


falco napisał(a): przyszły prezydent-być może w końcu twój :D ostatnio do drugiej w nocy ''twitował''
pytanie ''skąd bierze siły '' skwitował...''z modlitwy''

To tylko jeden z dowodów, że twoja krytyka wychodzi daleko poza kler. Kpisz i wyśmiewasz wiarę. Masz znajonych katolików? Zażartuj w ten sam sposób ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 sierpnia 2015r. o 23:18
~ napisał(a): Kukiz to obciach !! :P


Dziecko Drogie :) Zanim cokolwiek napiszesz , to chociaż cokolwiek przeczytaj . Kto czyta nie błądzi :)
Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2015r. o 23:52
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): Kukiz to obciach !! :P


Dziecko Drogie :) Zanim cokolwiek napiszesz , to chociaż cokolwiek przeczytaj . Kto czyta nie błądzi :)
Dobranoc :)




Przeczytałem cokolwiek i zmieniam moją opinię: Kukiz to wielki obciach !!
(ostatni sondaż - 7%) :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 0:08
kukiz co miał zrobić to już zrobił,NAMIESZAŁ,i oto chodziło. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 sierpnia 2015r. o 5:26
o jakim ty tu ''dowodzie'' pitolisz?
o jakiej to znowu ''krytyce wiary''?

człowieku -pisałem to w odniesieniu do ''aparatczyków'' o których wspomniałeś a chyba trzeba być ślepcem by nie dostrzec którego to ''aparatu władzy'' będzie ten prezydent ;)

lubisz często nad interpretować czyjeś słowa nie potrafiąc lub nie chcąc zrozumieć ich sensu :D
tak -mam wielu znajomych katolików i może tego nie zrozumiesz ale potrafimy rozmawiać

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 11:36
falco napisał(a):
tak -mam wielu znajomych katolików i może tego nie zrozumiesz ale potrafimy rozmawiać


naprawdę jestem pod wrażeniem twojej tolerancji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 sierpnia 2015r. o 17:08
Skoro się modli, to pewnie jest aparatczykiem pana boga. Brawa dla falco.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 sierpnia 2015r. o 18:12
te brawa bardziej tobie się należą... jednocześnie komu ty bijesz ''brawo''?
awansowałeś do miana klakiera?
oby ''łapki '' ci tylko nie spuchły... :D

czytałeś może ostatnie ''ogłoszenie parafialne'' ?
coś tam o ''kto głosował za ustawą in vitro...''?

oj szykują się zbiorowe ''ekskomuniki'' :D :D

ale oczywiście to nie państwo wyznaniowe :D
jeszcze kilka dni a nie będziemy jakimś tam bliżej nieokreślonym niemieckim a watykańskim ''kondominium''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza