Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

''czy internet w każdej chacie ,czy biskupów chcesz w senacie''

2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 17:21
(...)''Hejt (z ang. "hate") to określenie na nienawiść, która wylewa się spod palców mniej lub bardziej anonimowego internauty. Hejter nie ma określonego wieku ani płci. To może być uczeń gimnazjum, jak i matka rocznego dziecka albo pracownik korporacji. Nieważne, kim jest hejter. Ważne jest to, co robi. A robi wiele, mimo że zazwyczaj jego wiadomości są krótkie i składające się z wulgaryzmów''(...)

jak widzisz to nie o mnie jednak :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 17:26
Czy za to , że ludzie stosować będą in vitro odpowiadają prawodawcy?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 sierpnia 2015r. o 22:36
Falco, nie rań moich uczuć dyskutanta i odpowiedz mi na pytanie: kiedy człowiek staje się człowiekiem? Tylko bez lawirowania i kpin, jak to masz w zwyczaju.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 0:46
:) to jest bardzo trudne pytanie... bo każdy już ma odrębną definicję
wygodną dla siebie samego :) moje 5 groszy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2015r. o 4:27
to nie pora na tego typu dyskusje

rozpatrujemy to z pozycji koscioła czy nauki ?

dla jednych bedzie to około 48 godzin bo to czas dzielenia się pierwszych komórek ,dla innych to będzie 18 tydzień ...
dla ciebie ''kiedy''?
masz dużo czasu na przemyślenia ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FG niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 7:33
falco napisał(a): (...)''Hejt (z ang. "hate") to określenie na nienawiść, która wylewa się spod palców mniej lub bardziej anonimowego internauty. Hejter nie ma określonego wieku ani płci. To może być uczeń gimnazjum, jak i matka rocznego dziecka albo pracownik korporacji. Nieważne, kim jest hejter. Ważne jest to, co robi. A robi wiele, mimo że zazwyczaj jego wiadomości są krótkie i składające się z wulgaryzmów''(...)

jak widzisz to nie o mnie jednak :D

Chyba nie czytałeś tego co sam przez 25 stron naprodukowałeś.
Ja widzę 25 stron nienawiści do katolików i kleru, tak że jesteś mega hejterem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 9:45
~FG napisał(a):
falco napisał(a): (...)''Hejt (z ang. "hate") to określenie na nienawiść, która wylewa się spod palców mniej lub bardziej anonimowego internauty. Hejter nie ma określonego wieku ani płci. To może być uczeń gimnazjum, jak i matka rocznego dziecka albo pracownik korporacji. Nieważne, kim jest hejter. Ważne jest to, co robi. A robi wiele, mimo że zazwyczaj jego wiadomości są krótkie i składające się z wulgaryzmów''(...)

jak widzisz to nie o mnie jednak :D

Chyba nie czytałeś tego co sam przez 25 stron naprodukowałeś.
Ja widzę 25 stron nienawiści do katolików i kleru, tak że jesteś mega hejterem.


Każdy widzi, to co chce widzieć :> A krytyka to nie to samo, co nienawiść !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 11:01
~FG napisał(a): Chyba nie czytałeś tego co sam przez 25 stron naprodukowałeś.
Ja widzę 25 stron nienawiści do katolików i kleru, tak że jesteś mega hejterem.


Cała jego tfurczość na bolcu to nienawiść i hejtowanie to jego głupota tak się uwalnia :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza