Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

''czy internet w każdej chacie ,czy biskupów chcesz w senacie''

211
skorn
6 sierpnia 2015r. o 16:51
falco napisał(a): rozpatrujemy to z pozycji koscioła czy nauki ?

z pozycji zdrowego rozsądku

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2015r. o 17:31
próbujesz mnie wciągnąć w dyskusję której sensu nie widzą nie tylko etycy ale i naukowcy z tytułem profesorskim ;)
środowiska naukowe są podzielone a jedynie kościelne mówią jednym głosem wiadomo jakim ...
moim zdaniem trudno jest nazwać kilkudniowy zarodek człowiekiem takie jest moje zdanie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 sierpnia 2015r. o 23:14
Musisz znać opinie naukowców, by wyrobić sobie zdanie? Więc jak nie ma jednoznacznej opinii, to nie masz zdania? Lubisz tylko te dyskusje, gdzie możesz wesprzeć sie czyimś autorytetem, a w inne "nie dasz się wciągnąć"? Bardzo wygodne.

Bo wypowiadasz sie o tym definitywnie: moment poczęcia to nie człowiek. Więc kiedy?

Może ktoś inny wie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 23:20
skorn popytaj u zródła tzn kleru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 8:02
falco napisał(a): próbujesz mnie wciągnąć w dyskusję której sensu nie widzą nie tylko etycy ale i naukowcy z tytułem profesorskim ;)
środowiska naukowe są podzielone a jedynie kościelne mówią jednym głosem wiadomo jakim ...
moim zdaniem trudno jest nazwać kilkudniowy zarodek człowiekiem takie jest moje zdanie ;)



A czy żołądź to już dąb?
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 11:42
~ napisał(a):

A czy żołądź to już dąb?
:D


Najlepiej ci pasuje porównanie do pantofelka :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 sierpnia 2015r. o 19:15
ciekawe ...księża przepraszają za biskupów :|

wiesz coś na ten temat Skornie czy bardziej ''nurtuje '' cię temat ''kiedy to zygota zaczyna ''żyć''
zamilkłeś a zapewne kilka osób z chęcią by poczytało co na ten temat masz do napisania...
za bardzo interesujesz się tym kto jaką szkolę ukończył ,jakie to zajęcie wykonuje czy też jakie kierują nim zasady...
a nic o sobie nie piszesz...hehehe
wiemy tylko że nie lubisz gejów i ''pannyzdzieckiem'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 19:31
Jeżeli zarodek jest człowiekiem, to czy w przypadku zgonu przed narodzeniem(?) należy mu się pochówek? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.