Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

''czy internet w każdej chacie ,czy biskupów chcesz w senacie''

~ niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 18:27
kondominium to masz we łbie głupku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 sierpnia 2015r. o 18:35
poważnie?
po komentarzu sądzę że ty nie jesteś ofiarą ''kondominium'' a ...wadliwego produktu chińskiego przemysłu gumowego...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 sierpnia 2015r. o 22:00
falco napisał(a): czytałeś może ostatnie ''ogłoszenie parafialne'' ?
coś tam o ''kto głosował za ustawą in vitro...''?

Jesli in vitro jest sprzeczne z nauka krk, to czemu ma mnie dziwić piętnowanie przez kościół tych, którzy sie pod tym podpisali, a uważają sie za katolików? Niech wystąpią z kościoła, zamiast byc hipokrytami, z bronisławem k. na czele.

Przynależność do krk nie jest obowiązkowa, ale jak trzeba, to Tusk weźmie ślub kościelny, a Kopaczowa oślini papieski pierścien. Czego sie nie robi dla pijaru ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 4:35
skorn napisał(a):
Jesli in vitro jest sprzeczne z nauka krk, to czemu ma mnie dziwić piętnowanie przez kościół tych, którzy sie pod tym podpisali, a uważają sie za katolików? Niech wystąpią z kościoła, zamiast byc hipokrytami, z bronisławem k. na czele.

Przynależność do krk nie jest obowiązkowa, ale jak trzeba, to Tusk weźmie ślub kościelny, a Kopaczowa oślini papieski pierścien. Czego sie nie robi dla pijaru ; )


czemu ma cię dziwić?
może dlatego że żądania kościoł nie dotyczą tylko katolików a całego społeczeństwa które nie jest całościowo katolickie...
niech wystąpią z kościoła?...to tez niezły żarcik :D
myślisz że wystarczy napisać ''podanie''?....kościół broni się przed tym jak przed ''diabłem''

powiedz mi czy ustawa ZMUSZA DO CZEGOŚ KATOLIKÓW?
powiedz mi czy też USTAWOWO możesz mnie ZMUSIĆ do codziennego odmawiania różańca?
jeśli i tego nie rozumiesz to pojmij w końcu że ustawa tylko POZWALA tym którzy tego chcą, skorzystać z DOBRODZIEJSTWA MACIERZYŃSTWA

JEŚLI KTOS -KATOLIK-- NIE CHCE , USTAWA GO DO NICZEGO NIE ZMUSZA

mnie teraz życie a nie jakaś ''ustawa'' zmusza do pojechania do pracy :D

Zmoderowano 05.08.2015 godz.7:04 - powód: repair (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 7:19
falco napisał(a):
niech wystąpią z kościoła?...to tez niezły żarcik :D
myślisz że wystarczy napisać ''podanie''?....kościół broni się przed tym jak przed ''diabłem''


rocznie robi to ok 500 osob, chyba nie ma z tym wiekszego problemu. ksiadz po mszy najczesciej takie przypadki anonimowo oglasza. niedawno opowiadal jak po wypisaniu sie jeden gosc wychodzac z kosciola na rynek krzyczal : nareszcie wolny !

:)

sladu po sobie nie da sie wymazac, w archiwum zawsze sie bedzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 16:35
myślisz że mnie to może przeszkadzać?
nie...

może myślisz o tym że ten mój ''ślad w archiwum''może być wykorzystany przez współczesną ''inkwizycję''?
to możliwe bo tak jak telefonia handluje naszymi numerami telefonów tak portal ''na prośbę '' nadchodzącego ''aparatu władzy'' może udostępnić IP ;)
wystarczy że postraszą ''klątwą'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 sierpnia 2015r. o 16:58
falco napisał(a): czemu ma cię dziwić?
może dlatego że żądania kościoł nie dotyczą tylko katolików a całego społeczeństwa które nie jest całościowo katolickie.


Falco

Nie pisałem o całym społecznstwie, tylko o politykach uważających sie za katolików. I Kościół ma prawo, a wręcz obowiązek takich piętnować. Jesli uważasz się za katolika, to z definicji nie możesz kwestionować pewnych rzeczy, tu nie ma miejsca na moralny relatywizm.

Ustawa nie zmusza do niczego katolików, ale daje możliwość ingerowania w życie ludzkie, które w/g katolików zaczyna sie od poczęcia. Protestując, katolik nie działa więc tylko interesie swoim, lecz niejako wszystkich poczętych ludzi. Ja jako ateista niekoniecznie się z tym zgadzam, ale rozumiem ten punkt widzenia.

Ty wypowiadasz sie tak, jakbyś znał odpowiedź, w którym momencie człowiek staje się człowiekiem. Ja nie wiem, chociaż najbezpiczniej jest założyć, że faktycznie w momencie poczęcia. A twoim zdaniem w którym?

No i tak na koniec - żadna ustawa nie nakazuje macierzyństwa.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 17:07
falco - artykuł o tobie napisali w onecie
http://wiadomosci.onet.pl/opinie/hejters-gona-hejt-czyli-po-uszy-w-jadzie-komentarz/btrpbq
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego