Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ZNIECZULICA LUDZKA !!

~do Ek niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 1:25
postąpiłaś słusznie i odważnie .
Człowiek napadnięty czy pobity lub chory zachowuje się nienaturalnie i iracjonalnie .
Jesteś super !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadek niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 8:07
~Ek! napisał(a): widze ze co nie ktorzy nie rozumieja mojego przekazu , zwracam uwage na to ze kazdy czlowiek powinnien miec w sobie ta reakcje pomocy nie wazne czy ta osoba jest pijana nacpana czy nie wiadomo co ...
Ja rozumie i jestem z ciebie dumny. Następnym razem przejdź się koło starych basenów na Zgorzeleckiej i zrób usta-usta Anitce, często tam leży, czasami też jej krew leci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 10:07
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie chodziło ci o "ZAREAGOWAĆ","ZAREAGOWAŁY"-TE WYRAZ TAK SIĘ PISZE A NIE "zaragować".REAKCJA CZYLI PODJĘCIE DZIAŁANIA W PEWNYM CELU, a nie "rakcja"

"Te wyraz" tak się pisze :D
Oczywiście,że TEN A NIE TE ,jednak umknięcie literki to nie dwukrotnie powtórzony błąd.ludzie piszą tak jak mówią.np "dugo" zamiast długo,"uszko" zamiast łóżko,"przekuć ucho" zamiast przekłuć ucho ,tak samo z tym "zaragowaniem" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 11:02
~Tadek napisał(a): Ja rozumie i jestem z ciebie dumny. Następnym razem przejdź się koło starych basenów na Zgorzeleckiej i zrób usta-usta Anitce, często tam leży, czasami też jej krew leci...

Rozumiem że ze wspomnianą Anitką miałeś kontakty nie raz,nie dwa.Nawet wiesz gdzie leży,gdzie ją zostawiłeś.Mądry chłopiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 11:16
Ja rozumie i jestem z ciebie dumny. Następnym razem przejdź się koło starych basenów na Zgorzeleckiej i zrób usta-usta Anitce, często tam leży, czasami też jej krew leci...

i wlasnie o takich osobach rozmawiamy ,ciebie to bawi ?? Naprawde hahahahahahahahahaha jest sie z czego posmiac i podogryzac jakimis tepymi tekstami , i dla twojej informacij calej elity kolo starych basenow juz nie ma a nawet gdybym zobaczyla taka " Anitke" to bym zaragowala bo mam swoje poczucie czlowieczenstwa ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 14:46
Czepiasz się Tadka że nie ma serca. Podejrzewam że ma serce dokładnie tam gdzie powinien. Ale oprócz serca ma też rozum, a ten mu mówi że niektórym ludziom nie da się pomóc, a na pewno nie w ten sposób jak byś chciała.
Przy próbie pomocy temu zakrwawionemu gościowi ryzykowałabyś własnym życiem bo nigdy nie wiesz czy naćpany nie weźmie Cię za wroga z którym będzie walczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 16:33
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie chodziło ci o "ZAREAGOWAĆ","ZAREAGOWAŁY"-TE WYRAZ TAK SIĘ PISZE A NIE "zaragować".REAKCJA CZYLI PODJĘCIE DZIAŁANIA W PEWNYM CELU, a nie "rakcja"

"Te wyraz" tak się pisze :D
Oczywiście,że TEN A NIE TE ,jednak umknięcie literki to nie dwukrotnie powtórzony błąd.ludzie piszą tak jak mówią.np "dugo" zamiast długo,"uszko" zamiast łóżko,"przekuć ucho" zamiast przekłuć ucho ,tak samo z tym "zaragowaniem" :D

"szczelają" panie te byki jak niewiadomoco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza