Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tragiczne jedzenie w pierogarni na Jana Pawła

7638
#gosik370 nieaktywny
19 sierpnia 2015r. o 8:40
Tam zmienili się właściciele czy co? Kiedyś pyszne żarełko, teraz dramat: rozpadające się pierogi z samymi ziemniakami, obiady abonamentowe to nawet trudno ocenić co sie je! Obsługa do kitu....szkoda, bo miałam blisko. A może tylko tak trafiłam, jedliście tam coś ostatnio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzegorz niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 10:49
Brałem na wynos w poniedziałek małego i dużego mixa. Czekałem chwilę bo akurat otworzyli ale nie stwierdziłem żeby coś się pogorszyło. Powiem jeszcze tak, że kilka osób było w środku i zajadało zwykłe dania i nie wiedziałem jakiegoś niezadowolenia.
Więc nie wiem o czym ty piszesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 10:59
Co jakiś czs wpadałam do Pierogarni na obiadek i już nie pójde po ostanim zamówieniu-placki ziemniaczane-ciemna pulpa nie do zjedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewela niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 11:51
Ja zamawiam zawsze w piątek lub sobotę pierogi mięso ruskie lub Mix dla rodzinki i jest Ok. Powiem więcej jakiś czas temu zamówiłam u konkurencji na Paiskowej aby porównać i to był dramat !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 13:15
gosik370 napisał(a): Tam zmienili się właściciele czy co? Kiedyś pyszne żarełko, teraz dramat: rozpadające się pierogi z samymi ziemniakami, obiady abonamentowe to nawet trudno ocenić co sie je! Obsługa do kitu....szkoda, bo miałam blisko. A może tylko tak trafiłam, jedliście tam coś ostatnio?


Najlepsze, najsmaczniejsze pierogi są serwowane przy ul. Kubika ! Uwielbiam je i zajadam się nimi od samego początku :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 14:42
Gdzie na Kubika? Kiedyś najlepsze były w barze na rogu Kubika i Komuny Paryskiej. Ale teraz tam chyba jest fryzjer. Rok temu zabłądziłem do Pierogarni Na Jana Pawła. Spróbowałem ich ruskich - dały się zjeść ale do tych z tamtego baru się nie umywały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 14:56
~Grzegorz napisał(a): Brałem na wynos w poniedziałek małego i dużego mixa. Czekałem chwilę bo akurat otworzyli ale nie stwierdziłem żeby coś się pogorszyło. Powiem jeszcze tak, że kilka osób było w środku i zajadało zwykłe dania i nie wiedziałem jakiegoś niezadowolenia.
Więc nie wiem o czym ty piszesz?


"Czekałem chwilę bo akurat otworzyli..." "...kilka osób było w środku i zajadało zwykłe dania i nie wiedziałem jakiegoś niezadowolenia."

Jedli jeszcze kolację w zamkniętym barze - takie duże dostali porcje dnia poprzedniego?
Dobra kryptoreklama.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzegorz niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 15:15
Jeło..pie byłem godz 11:20 i ludzie czekali. A o 11:00 otwierają więc co w tym dziwnego.
Polecam pierogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima