Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tragiczne jedzenie w pierogarni na Jana Pawła

~pierogi niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 22:22
Najlepsze pierogi jakie w życiu jadłem były na rogu Kubika/Komuny, nazwa chyba "Chimera" i nie były robione przez uczniów z gastronoma. Trochę niżej jest budka (dawniej rybny) i pierogi są tam godne polecenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klient niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 9:21
Obiady w pierogarni są coraz gorsze, kuchnia stała się po prostu nie smaczna i oszczędna. Aktualnie jeśli coś zamawiamy to tylko pierogi ale niestety stają się nie zjadliwe.Szkoda bo kiedyś były b.dobre,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ppp niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 12:00
Ostatnio zamówiłam dwie porcje pierogów,były surowe!!!uważam,ze jezeli komus nie zalezy to niech zamknie interes,lepiej juz nie bedzie.jestem zawiedziona gdyz na poczatku jedzenie bylo smaczne.Ps polecam bar' babcine smak'i na starzynskiego,tanio smacznie swiezo:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 13:48
Znakomite,smaczne pierogi są przy ul.Piaskowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PIEROGARNIA niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 15:04
faktycznie na JANA PAWŁA tragedia,ciasto gliniaste ,farsz nie doprawiony.Popsuło się a szkoda ;( ostatnio bardzo mi smakowały na Kubika naprzeciwko TOSU no i Piaskowa pierwsza klasa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 15:26
Gdzie są te pierogi na Piaskowej??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7193
#Aplus nieaktywny
20 sierpnia 2015r. o 18:42
Są na Piaskowej, wyjątkowo krótkiej ulicy, więcej wiary w siebie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~g niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 7:56
I jeszcze taka uwaga: Panie kucharki nie zdają sobie sprawy, że klienci siedzący przy stoliku na dworze słyszą ich rozmowy, tylu k...rw i innych przekleństw co tam leci! Naprawde, przykro słuchać...może Panie, skupcie się jednak na gotowaniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza