Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolecnauta wskazał sprawcę napadu na sklep
~zniesmaczony niezalogowany
5 września 2015r. o 7:39
Do /ja wiem/
Ja z kolei wiem że nadszedł dla ciebie dzieciaku ciężki okres,szkoła,nowi koledzy patrzący na ciebie jak lew na gazele,to dla ciebie stres i strach przed czymś nieokreślonym,nie ma czego się bać,więc wytrzyj nosek i pokaż mamusi jakiego ma dużego chłopca.A teraz przestań wypisywać głupie posty,bo poskarze ojcu a wiesz sam że ma ciężką rękę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniesmaczony niezalogowany
5 września 2015r. o 7:40
Do /ja wiem/
Ja z kolei wiem że nadszedł dla ciebie dzieciaku ciężki okres,szkoła,nowi koledzy patrzący na ciebie jak lew na gazele,to dla ciebie stres i strach przed czymś nieokreślonym,nie ma czego się bać,więc wytrzyj nosek i pokaż mamusi jakiego ma dużego chłopca.A teraz przestań wypisywać głupie posty,bo poskarze ojcu a wiesz sam że ma ciężką rękę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 7:58
PO kiego wuja POwielasz twe wyPOciny.Takiś mondry jak ten,którego straszysz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 13:29
Czytelniku, który zgłosiłeś sprawcę napadu, sprawdź, czy policja czasami nie złożyła pozwu do sądu, że to Ty napadłeś ? W moim przypadku tak było. Dlatego nie ufam żadnemu policjantowi i nigdy nie donoszę na żadnych złoczyńców. Mi się pomoc dla policji bolesławieckiej nie opłaciła. Ja i moja rodzina policjantów w szczególności bolesławieckich nie darzymy żadnym zaufaniem. Zawsze będziemy przeciw nim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przestań śnić niezalogowany
5 września 2015r. o 16:59
~ napisał(a): Czytelniku, który zgłosiłeś sprawcę napadu... Ja i moja rodzina policjantów w szczególności bolesławieckich nie darzymy żadnym zaufaniem. Zawsze będziemy przeciw nim.
W życiu nie uwierzę, że byłeś "Bogu Ducha Winnym" i nagle zrobili z ciebie bandytę :> Obudź się wreszcie i powiedz sobie : tak wiem, źle zrobiłem, jestem bandziorem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 21:10
Szacunek dla bolecnauty który wskazał tego bandziora .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JaWiem! niezalogowany
5 września 2015r. o 22:50
~zniesmaczony napisał(a): Do /ja wiem/
Ja z kolei wiem że nadszedł dla ciebie dzieciaku ciężki okres,szkoła,nowi koledzy patrzący na ciebie jak lew na gazele,to dla ciebie stres i strach przed czymś nieokreślonym,nie ma czego się bać,więc wytrzyj nosek i pokaż mamusi jakiego ma dużego chłopca.A teraz przestań wypisywać głupie posty,bo poskarze ojcu a wiesz sam że ma ciężką rękę.


Tylko nie tacie, bo znowu będzie chciał mnie wziąć "na kolana" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 0:42
No trochę przer ypana sprawa.Chłopak będzie musiał być świadkiem,czyli jego dane będą w aktach sprawy.Do akt sprawy ma wgląd on i jego obrońca.Może spodziewać się zemsty.Postawa godna naśladowania ale czy warto ryzykować własne zdrowie czy życie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.