Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolecnauta wskazał sprawcę napadu na sklep
~klucz-nick niezalogowany
6 września 2015r. o 17:19
na pewno każdy ma swoją racje,ale jak widzisz pijanego kierowcę a wiesz że twoje dziecko jeszcze nie wróciło do domu to nie czekaj tylko zawiadom policje to nie jest donosicielstwo tj eliminacja potencjalnego mordercy drogowego kto się z tym nie zgadza bierze udział jako współwinny :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielki niezalogowany
6 września 2015r. o 18:25
Panowie Marczewscy namawiają do składania zeznań na Policji.Ale czy macie pojęcie co może zrobić wsypany przestępca?? W Polsce status świadka koronnego przyznaje się ludziom związanych ze zorganizowanymi grupami przestępczymi.Zwykłych obywateli chcących przeciwdziałać przestępstwom się kompletnie nie chroni.A raczej chroni tylko wówczas gdy coś złego się już stanie.Oskarżony wie kto składał zeznania i zawsze może on czy jego kumple dotrzeć do takiej osoby.Zdajecie sobie sprawę co może zrobić recydywista przyłapany na durnej kradzieży?? Nie,nie macie o tym pojęcia. Bolecnauci najpierw myślcie,później zgłaszajcie.Ważniejsze jest nasze życie i zdrowie niż zamknięcie jakiegoś wyrostka za kradzież.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maleńki niezalogowany
6 września 2015r. o 18:37
~Wielki napisał(a): Panowie Marczewscy namawiają do składania zeznań na Policji.....Oskarżony wie kto składał zeznania...
Pojęcia nie masz o czym piszesz. Właśnie po to jest anonimizacja danych o ile wiesz o czym ja mówię :> Zgłaszajcie, nie słuchajcie takich typów i nie słuchajcie jeszcze tego jednego/jednej co to wypisuje jak to z biednej pokrzywdzonej zrobili z niej sprawcę :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielki niezalogowany
6 września 2015r. o 18:43
Wiem o czym mówię.Byłem kiedyś oskarżony.Pierwsze co mi pokazano to lista świadków.Więc proszę mi nie wciskać bzdur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wdz niezalogowany
6 września 2015r. o 18:43
~ napisał(a): Tak, bo gdyby nie było od policji wniosku do sądu o ukaranie za to, że obywatel telefonicznie zgłosił...
Przestań zawiadamiać o niepopełnionych wykroczeniach i przestępstwach to i karać cię przestaną !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maleńki niezalogowany
6 września 2015r. o 18:46
~Wielki napisał(a): Wiem o czym mówię.Byłem kiedyś oskarżony.Pierwsze co mi pokazano to lista świadków.Więc proszę mi nie wciskać bzdur.
Właśnie... kiedyś... zapoznaj się jak zmieniły się przepisy w tm roku. Właśnie dlatego napisałem ci o anonimizacji danych ;) Teraz żaden bandzior nie pozna wszystkich danych o świadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielki niezalogowany
6 września 2015r. o 18:50
Jeśli zapłacisz za mnie kolegium to sprowokuję taką sytuację i udowodnię że nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maleńki niezalogowany
7 września 2015r. o 7:21
Ale po co bijesz pianę. Ja wiem, że obecnie do protokołu nie wpisuje się wszystkich danych, jest do tego załącznik, który jest poza aktami. A tak poza tym to kolega starymi czasami żyje... kolegium... kiedy to było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza