Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolecnauta wskazał sprawcę napadu na sklep
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 10:12
~Przestań śnić napisał(a):
~ napisał(a): Czytelniku, który zgłosiłeś sprawcę napadu... Ja i moja rodzina policjantów w szczególności bolesławieckich nie darzymy żadnym zaufaniem. Zawsze będziemy przeciw nim.
W życiu nie uwierzę, że byłeś "Bogu Ducha Winnym" i nagle zrobili z ciebie bandytę :> Obudź się wreszcie i powiedz sobie : tak wiem, źle zrobiłem, jestem bandziorem :D

Wiem jedno, policja bolesławiecka chroni sprawców a obwinia ofiary !!! Jestem osobą całkowicie niewinną, którą obwiniła policja !!! Wiedzą o tym wszyscy świadkowie zdarzenia ok. 25 osób, które zeznawały w sądzie na moją korzyść. Policja skazała mnie za zgłoszenie im czynu zabronionego. Każdego dnia tym oprawcom moja rodzina życzy ..... Mam tylko nadzieję, że ci niegodni ludzie służący w policji zostaną ukarani przez los. Oby jak najszybciej, bo mniej szkodliwości wyrządzą społeczeństwu !!! Żaden ze mnie bandyta, jak wyżej napisałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
6 września 2015r. o 10:17
~ napisał(a):
~Przestań śnić napisał(a):
~ napisał(a): Czytelniku, który zgłosiłeś sprawcę napadu... Ja i moja rodzina policjantów w szczególności bolesławieckich nie darzymy żadnym zaufaniem. Zawsze będziemy przeciw nim.
W życiu nie uwierzę, że byłeś "Bogu Ducha Winnym" i nagle zrobili z ciebie bandytę :> Obudź się wreszcie i powiedz sobie : tak wiem, źle zrobiłem, jestem bandziorem :D

Wiem jedno, policja bolesławiecka chroni sprawców a obwinia ofiary !!! Jestem osobą całkowicie niewinną, którą obwiniła policja !!! Wiedzą o tym wszyscy świadkowie zdarzenia ok. 25 osób, które zeznawały w sądzie na moją korzyść. Policja skazała mnie za zgłoszenie im czynu zabronionego. Każdego dnia tym oprawcom moja rodzina życzy ..... Mam tylko nadzieję, że ci niegodni ludzie służący w policji zostaną ukarani przez los. Oby jak najszybciej, bo mniej szkodliwości wyrządzą społeczeństwu !!! Żaden ze mnie bandyta, jak wyżej napisałeś.



Policja cię skazała? Matko i córko od kiedy policja skazuje?




Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 10:25
Tak, bo gdyby nie było od policji wniosku do sądu o ukaranie za to, że obywatel telefonicznie zgłosił im czyn zabroniony zagrażający zdrowiu i życiu mieszkańców osiedla, nie byłoby skazania. Dlatego nikomu nie radzę policji zgłaszać czegokolwiek, być świadkiem, zeznawać prawdę. To nie Niemcy niestety, gdzie panuje praworządność, tak bardzo oczekiwana przez Polaków. Może nowy Prezydent da radę zapanować nad anomaliami, które ciągle jeszcze występują w naszym państwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 września 2015r. o 10:29
Nie słuchajcie tego anonimowego goscia.

Jeżeli jesteś swiadkiem przestępstwa to jak najbardziej należy to zgłosić Policji lub innym organom scigania.
Brak reakcji na bandziorow, znieczulica doprowadza wlasnie do tego, ze tego typu ludzie czuja sie bezkarni.

Zawsze nalezy zglaszac, nawet jesli jest to drobna sprawa i bedzie wymagala poswiecenia czasu na to, zeby isc na policje i zlozyc zeznanie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 10:41
emem, ja też doświadczyłam i moi znajomi, jak zgłosiliśmy policji zdarzenie ukaranie mandatem za zgłoszenie. Czy myślisz, że któryś z nas zrobi drugi raz to samo, czyli powie policji o włamaniu, czy napadzie ?? Grubo się mylisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
6 września 2015r. o 10:45
~ napisał(a): emem, ja też doświadczyłam i moi znajomi, jak zgłosiliśmy policji zdarzenie ukaranie mandatem za zgłoszenie. Czy myślisz, że któryś z nas zrobi drugi raz to samo, czyli powie policji o włamaniu, czy napadzie ?? Grubo się mylisz.


Takie przypadki proszę nam zgłaszać nagłośnimy na pewno!Jesteśmy od tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
6 września 2015r. o 10:46
~ napisał(a): emem, ja też doświadczyłam i moi znajomi, jak zgłosiliśmy policji zdarzenie ukaranie mandatem za zgłoszenie. Czy myślisz, że któryś z nas zrobi drugi raz to samo, czyli powie policji o włamaniu, czy napadzie ?? Grubo się mylisz.

Jak przyjęłaś mandat to się z automatu przyznałaś do wykroczenia.
Bardzo niezrozumiale to wszystko opisujesz.....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 11:28
Nad tymi przypadkami Prezydent Duda się pochyli. Niektórzy ludzie nigdy nie powinni być policjantami, prokuratorami i sędziami. Przekonało się o tym wielu Polaków. Czas na zmiany i wymiany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza