Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~~Nie sowa tylko marcin niezalogowany
25 września 2017r. o 21:03
Marcinku nie pajacuj i nie klałnuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sowa niezalogowany
25 września 2017r. o 21:07
~~Nie sowa tylko marcin napisał(a): Marcinku nie pajacuj i nie klałnuj


???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MARCIN niezalogowany
25 września 2017r. o 22:07
Nie wszyscy brygadziści są do dupy tylko Grzegorz Ł . Ww dwójka czyli 3 brygadzistów i jeden zastępca postanowili ,że chcą się pozbyc z firmy pracownika czyli mnie więc stosowali rózne sposoby by do tego doprowadzić bo im nie pasowałem więc wyciągali jakieś brudy z całego mojego życia by je rozpowszechniać i stosowali różnych chwytów by mnie wyprowadzic z równowagi i doprowadzić do nerwicy a pózniej do zwolnienia no i udało im się . Sprawa została zgłoszona wyżej żeby kierownictwo wiedziało co się dzieje ale z drugiej strony każdy wie jak jest . Większość podwładnych to Ukraińcy i się nie odezwą bo ich wiza jest zależna od pracodawcy . Temat zakończony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 września 2017r. o 22:16
Cioto żeliwna. Marcin ma jaja i zawsze mówi i pisze co myśli i nie musi pajacowac ,klaunować i podpisywac się pseudonimem Sowa . Marcin też nie pozwoli się gnoić przez Rude Dno i po 4 miesiącach wysłuchiwania od Grzesia Ł ,że nic nie robi albo robi za mało postanowił to zakończyć i teraz zamiast być w pracy i właśnie w tej chwili pobierać rękawice to Marcin idzie się wykopac i jak Grzegorz Ł Marcin idzie oglądać filmy . Marcin nie jest ślepy,zamotany itp,itd a miejsce Grzesia jest tam gdzie zaczynał czyli na Szliku ale Marcina to już nie interesuje bo nie będzie więcej oglądał tego rudego ryja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DOBRANOC niezalogowany
25 września 2017r. o 23:31
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fuj niezalogowany
26 września 2017r. o 1:00
Rudy Chamie wstawaj ,haa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcin niezalogowany
26 września 2017r. o 1:07
Andrzeju Ł ,Andrzeju O i Grzegorzu Ł ,zrobiliście mi tylko przysługe doprowadzając mnie do tego żebym się zwolnił,napewno wyjdzie mi to na lepsze a wam pół metrowy hu.. W dupe. Przy okazji Pozdrawiam Jasia-Ciote. Grzegorzu Ł .nawet taki kozak jak ty trafi na swojego i nikt normalny nie będzie pracował pod twoimi rządami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Psycholog niezalogowany
26 września 2017r. o 9:32
Grzegorz kozak , hehehehe. Dobre.. Któż to dał się Grzesiowi poniewierać , bo jakoś nie kojarze. Trzeba było prać w mordę zamiast się zwalniać ☺
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie