Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~~MARCIN niezalogowany
26 września 2017r. o 9:56
[Fakt ,to prawda ,trzebabyło prać w morde i nie patrzeć na nic to może by się wtedy nauczył kultury a tak dalej nie dostał w ryja i dalej będzie podskakiwał i będzie bezkarny,no w sobote dużo już nie brakowało bym zmienił wygląd jego ryja ale nie sztuką jest naj... sobie w papierach bo zycie długie jest a Grześ kiedyś się jeszcze napatoczy pod ręke i wtedy się dowie ile kosztuja zęby .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MARCIN niezalogowany
26 września 2017r. o 11:01
https://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=706644. Grzesiu i Andrzeje ,nikomu na złość nie zrobicie,że go zgnoicie a wręcz przeciwnie tylko pomożecie innym . Hee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Andrij niezalogowany
26 września 2017r. o 11:10
ja z ukraina mi ta praca sie podoba dobze jest jest praca unas na ukraine zle jest tu dobze jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lolek z tej strony niezalogowany
26 września 2017r. o 20:46
Marcinku moj drogi. Jestes takim lujem ze az postanowilem ci pojechac troche. Przepracowalem troche w tym zakladzie, znam dobrze wszystkich tam ludzi ktorzy pracuja. To ze trafiles na srutownie czy szlifiernie i ktos ci mowi ze malo robisz to tak jest. Praca nie jest lekka ale jakbys nauczyl sie jej to, to co do ciebie nalezy zrobilbys w 3godziny. Nie dziw sie Grześkowi bo takich ludzi jak ty przez ten zaklad przewinelo sie setki i jakbys byl dobrym pracownikiem to nikt by na ciebie nie gadal. Taki kozak z Ciebie a tak naprawde to pierwszy bys zawijal wrotki jak kangur po stepie akermanskim. Dlatego idz pokaz klase w innym zakladzie np na kase do biedronki to i tam ludzie cie o Kocham Bolec.Info a ze kobieta lekkich obyczajow po malu kasujesz. Kumasz?Albo jak czujesz taka uraze to idz na stanowisko koordynatora albo chociaz na zastepce i tam sie wykażesz. Pozdro.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pipi niezalogowany
26 września 2017r. o 20:51
Jeb......ac cie ku....wo życie w kanale spedzisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Lolek z tej strony niezalogowany
26 września 2017r. o 21:47
Powiem Ci gościu jedno,mimo,że nie mam nic do Ukraińców a wręcz przeciwnie to: Gdyby ścierwo takie Jak grzesiek czy andrzej jeden czy drugi byliby normalni to by nie było tylu ukraińców w zakładzie Do Których Nic nie mam. Tak dla kumatych ; Porównanie Strumieni:
Jeden Strumienień Brygadzista Krzysiek 9 Polaków,Strunień drugi Grzesiek 3 Polaków w czym 2 krótko pracujących to mówi wszystko za siebie. Moge Cię zapewnić,że gdyby moim brygadzistą był np Krzysiek,Leszek lub którykolwiek inny brygadzista oprócz grześka i andrzeja to nie było tematu a firma by nie straciła pracownika. Bo z takim ścierwem jak grześ nie zamierzam się użerać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Lolek z tej strony niezalogowany
26 września 2017r. o 22:03
Pozatym praca na śrutowni jest tak dziecinnie prosta,że jak ktoś odchodzi to nie powinno być problemów bo chętnych jest 20 na jedno wolne miejsce,pozatym jakbym był słabym pracownikiem to by mnie zwilnili aaa dowiedziałem się dobrze robiłem a to wszystko to były żarty,wiadomo żarty się niektórych trzymają z nadmiaru wolnego czasu. A tak wogóle,jak ktoś nie zna sprawy to nie powinien się wogóle udzielać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Frrzo niezalogowany
27 września 2017r. o 5:02
Czytam i się śmieje kto leszka i Krzysiek za krec iści chyba kolego mózg ci się zladował oni to dopiero robili bo ten drugi to na magazynie kratki liczy taki za krec isty

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza