Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkolanka szarpie i krzyczy na dzieci

~ niezalogowany
8 września 2015r. o 17:54
~Mama napisał(a): ...ktore to przedszkole bo mam ten sam problem

Ja też, tylko nie mogę się zdecydować w którym przedszkolu mieć ten problem.Może to będzie jakaś baba, której nie lubię, to jej też dowalę jakąś skargą ;).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 18:34
facet i franko moglibyście przejść na priw.gorzej jak w przedszkolu. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 19:40
to sobie chowaj sama..a wyrośnie ideał jak mama..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 września 2015r. o 20:07
Myślę, że temat trzeba zakończyć, wszyscy co tyle mieli do powiedzenia - winni odejść od komputera i zająć się wychowywaniem swoich dzieci, bo nie pani przedszkolanka, nie szkoła jest winna, że dzieci są takie jakie są, a nic nie warci rodzice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 20:19
dokładnie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 21:45
Ją tam lubię przedszkolaków. I pokojówki w francuskim stroju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 22:05
przedszkolanki miało byc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
9 września 2015r. o 6:21
Do facet Znaleźć to ty mozesz swoich dwóch starych na centralnym jak współżyją z końmi i zrobić im zdjęcia do bolec info i pokazać jaka masz popaprana rodzine pedofilu srutam na ciebie pedofilu bolszy ci w dupe!!! Cwel jestes jak twoi dwaj starzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza