Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkolanka szarpie i krzyczy na dzieci

~ niezalogowany
8 września 2015r. o 15:44
Nawet za 5 tysięcy cudzych bachorów bym nie bawił.
Powinni takie z ADHD przywiązywać do kaloryfera i polewać zimną wodą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
8 września 2015r. o 15:53
Do placek
~ napisał(a): Placek to ty juz ci mówiłem jak powstałeś! Ja w przeciwieństwie do ciebie mam żonę a ty Męża jak twoj drugi stary hehe i weź przestań straszyć nie strasz bo sie zekupczysz i będziesz miał pełne gacie jak twoja gęba pełna kupy. To ze jestes gejem jak twoich dwóch starych to twoj problem ale ze lubisz szarpać małe dzieci i jestes za tym to jest juz chore lecz sie chłopie bo głupi jestes jak twoj stary który zapomniał nalać oleju na patelnie żebyś zmądrzał hehe
a i zapomniałem dodać ze jestes taki mocny w słowach a w zeczywistosci ciota najwieksza w całym boleslawcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
8 września 2015r. o 16:03
Do placek facet a juz wiem nie dosc ze lubisz szarpać małe dzieci to jestes gejem pedofilem!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Facet niezalogowany
8 września 2015r. o 16:15
Moge byc dzisiaj okolo 21 pod tesco albo gdzie tam chcesz. Pogadamy. Ok?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
8 września 2015r. o 16:22
Do facet ok pedofilu 21 z tylu dzieci wrzesni tylko nie zapomnij przeprowadzić swoich dwóch starych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 16:28
~ napisał(a):
~Mamma napisał(a): Porozmawiaj z nauczycielką


Ale najpierw z syneczkiem :D


Najlepiej pasem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
8 września 2015r. o 16:29
~Mama napisał(a): Witam od kilku dni mój pięcioletni synek uczęszcza do jednego z przedszkoli w naszym mieście . Poszedł pełen radości i entuzjazmu i tak było do czwartku ubiegłego tygodnia .Dziś opowiedział mi o tym jak Pani za karę szarpała go za kołnierz i krzyczała na niego a potem mocno ścisnęła za rękę i ciągnęła na karną ławkę .Podobno inny chłopiec też był szarpany przez tę Panią .Pani cały czas też na wszystkich krzyczy .Ja wiem że mój syn aniołem nie jest to żywy ,ruchliwy i radosny dzieciak ,ale takie metody wychowawcze są dla mnie niedopuszczalne .Jest kilkadziesiąt innych metod jak zapanować nad dzieckiem i wychowawca powinien je znać .Mam pytanie : jak zareagować , zapytać wychowawcę wprost ,czy jakoś inaczej poruszyć ten temat ?
ktore to przedszkole bo mam ten sam problem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Facet niezalogowany
8 września 2015r. o 16:45
Starzy mi nie potrzebni, sam wytlumacze Ci kilka spraw. Tylko zebys był bo i tak Cie znajde.. A wtedy wyciągnę przy rodzince za uszy z domu i powycieram chodnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.