Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkolanka szarpie i krzyczy na dzieci

~Franko niezalogowany
8 września 2015r. o 14:50
Do facet Miło mi placku cie poznać mam na imię franko nie musisz sie przedstawiać wiem skąd sie wziąłeś i jak masz na imię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 14:54
~Mama napisał(a): Witam od kilku dni mój pięcioletni synek uczęszcza do jednego z przedszkoli w naszym mieście . Poszedł pełen radości i entuzjazmu i tak było do czwartku ubiegłego tygodnia ...........


Czy czasem nie chodzi twoje dziecko do przedszkola tuż za policja??



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 14:56
~xl napisał(a): Już widzę że niektórzy rozumieją to jako rękoczyny a to poważny zarzut. Temat pokazuje jak każdy w inny sposób rozumie całą sytuację a tym bardziej dziecko.Zaraz się zrobi że dziecko było pobite


Ba! i w dodatku zmolestowane dokumentnie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nuka niezalogowany
8 września 2015r. o 15:09
~Gringo napisał(a): Nie ktore dzieci są okropne.. Rodzice tez. Ja bym nie mogl byc nauczycielem bo bym chyba zwariowal.. Koleżanka jest nauczycielką i jak czasem opowiada co sie dzieje w klasie na lekcji, jakie teksty,zachowania,wyglupy czesto chamskie to sie w pale nie miesci. Tylko guma i lać :)
Nie masz racji . W większości przypadków rodzice uskarżają się na nauczycieli ponieważ ich dzieci w domu się źle nie zachowują, a w przedszkolu , szkole tak, dzieje się to dlatego że nauczyciele nie są z powołania i idą odbębnić tam swoje godziny. To że dzieci się zachowują inaczej niż w domu świadczy o tym że poza domem widocznie nauczyciel nie jest autorytetem i nie potrafi (nie chce) go zdobyć, a dzieci szybko wyczuwają słaby charakter i go wykorzystują- to nie wina dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Facet niezalogowany
8 września 2015r. o 15:20
Franko przestań juz robic z siebie wiekszego pajaca bo wiekszym sie byc poprostu nie da.. Nie chce mi sie z Tobą tu spierac bo jestes cienki i do tego tępy. Jednym rozwiazaniem jest obicie Ci tej plackowatej gęby ale pewnie potem bys mnie po sądach ciągnął.. Na co czasu nie mam, takze idź placku poskarż sie żonie, ktora pewnie toba pomiata ze ktos prawde Ci powiedział.. I nara kocie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 15:32
Jeżeli przedszkolanka nie krzyknie, to dziecko bezkarnie będzie szarpało inne dzieci i przy tym krzyczało. Często rodzice faworyzują jedno dziecko: " daj mu", "ustąp mu (jej), "jeszcze jest mały/a i nie rozumie, że cię bije" itd. Takie dziei w przedszkolu czują się pokrzywdzone, bo nie można bezkarnie kopać kolegów, tak jak rodzeństwo. Nie można komuś wydzierać zabawek, a na dodatek "zła przedszkolanka" nie powie daj, czy ustąp, tylko energicznie i stanowczo posadzi na ławeczce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 15:40
Kiedyś moja znajoma opowiedziała mi jak dziewczynka wtedy chyba 7 lub 8 letnia nazwała ją panią lekkich obyczajów epitetem zaczynającym się na literę K. Usiłowała jej zwrócić uwagę co jeszcze bardziej ją podjudzało i zachęcało do wyzwisk.Nerwy jej puściły i odepchnęła ją od siebie na co ta zaczęła drzeć się jakby ją ze skóry obdzierali i poskarżyła się mamie,szanowna mamusia rozpętała piekło,że jej malusią,grzeczniusią córeczkę biją.Kiedy znajoma przedstawiła jej sytuację ta powiedziała,że młodszym się ustępuje.Zgadnijcie co koleżanka zrobiła? Powiedziała do mamusi owej dziewczynki ty (K)URWO a widząc jej minę dodała tylko jestem młodsza musisz mi ustąpić.Więcej taka sytuacja się nie powtórzyła.
Pamiętajcie rodzice czasem trzeba porozmawiać i wyjaśnić bo nasze dzieci nie są takimi aniołkami.A czym skorupka za młodu nasiąknie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 15:43
Placek to ty juz ci mówiłem jak powstałeś! Ja w przeciwieństwie do ciebie mam żonę a ty Męża jak twoj drugi stary hehe i weź przestań straszyć nie strasz bo sie zekupczysz i będziesz miał pełne gacie jak twoja gęba pełna kupy. To ze jestes gejem jak twoich dwóch starych to twoj problem ale ze lubisz szarpać małe dzieci i jestes za tym to jest juz chore lecz sie chłopie bo głupi jestes jak twoj stary który zapomniał nalać oleju na patelnie żebyś zmądrzał hehe

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza