Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto Trzech Króli w Bolesławcu
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 18:40
gover napisał(a):
~Uczennica napisał(a): ale nikt nie pomyśli ile MY młodzież przygotowywująca to i nasza Siostra Ania włożyliśmy pracy.
No, ale cóż w następnym roku postaramy się o jeszcze lepsze zorganizowanie jasełek z "łatwiejszym" do zrozumienia PRZEKAZEM.

Sam, lata temu, wystepowalem w jaselkach organizowanych przez Siostry Adoratorki. Wiem ile to kosztuje pracy. Doceniam Wasz wysilek, trud i entuzjazm, i radosc, i to wszystko co WY mlodziez czynicie. Nie potrafie przekonac sie do tezy, ze Autor listu nie zrozumial przekazu jaselek. Jesli w nastepnym roku jaselka beda z "latwiejszym" przekazem to, dla dzieci tez bedzie latwiejsze do zrozumienia "becikowe".


Nie chciałam odnieść się z tym o nie rozumieniu włożonej przez Nas pracy do Ciebie tylko do autora tekstu, któremu łatwo krytykować naszą pracę. :) A co do mojej tezy to takie mam wrażnie, że nie zrozumiał dlaczego te jasełka były pozbawione monotonii itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 21:42
~ napisał(a): tylko do autora tekstu, któremu łatwo krytykować naszą pracę. :) A co do mojej tezy to takie mam wrażnie, że nie zrozumiał dlaczego te jasełka były pozbawione monotonii itp.

W liscie Autora nie znalazlem slow krytyki Waszej pracy. Krytyka dotyczy formy i sposoby przekazu o "Narodzeniu Jezusa". Wy wybraliscie taka forme przekazu, ktora nie wszystkim moze sie podobac. Mam jednak watpliwosci czy ten sposob przekazu ulatwil dzieciom rozumienie prawdy o "Narodzeniu Jezusa". Podziwiam Wasza Siostre Animatorke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 23:19
Prawdę o narodzeniu Jezusa powinni dzieciom przekazać rodzice. Te jasełka nie były widocznie przeznaczone dla małych dzieci, które i tak wielu rzeczy nie rozumieją. W przedszkolach będą miały własne przedstawienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 2:11
A może ten Pan, to taki już stary zramolały i wiecznie narzekający dziad? W Pewnym wieku ludziom przychodzi potrzeba bycia upierdliwym dla wszystkich. Jak mu nie pasowało, to niech idzie się pomodlić do kościoła, tam się wyciszy i przemyśli swoje życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczestnik niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 8:40
z tego co widzialem to ksiedzu Dziekanowi taki przekaz sie podobal a pan franciszek to pewnie darmowa grochowke juz przetrawil bo z jego przekazu widac ze ona byla naj warzniejsza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 9:46
~ napisał(a): A może ten Pan, to taki już stary zramolały i wiecznie narzekający dziad? W Pewnym wieku ludziom przychodzi potrzeba bycia upierdliwym dla wszystkich. Jak mu nie pasowało, to niech idzie się pomodlić do kościoła, tam się wyciszy i przemyśli swoje życie.

Autor listu nie obrazil nikogo. Wyrazil jedynie opinie. Ty po jaselkach na wesolo i bez monotonii uzywasz niewlasciwych i malo kulturalnych slow (czy chrzescijanskich?)


Dopisane 12.01.2016r. o godz. 09:46:

~uczestnik napisał(a): z tego co widzialem to ksiedzu Dziekanowi taki przekaz sie podobal a pan franciszek to pewnie darmowa grochowke juz przetrawil bo z jego przekazu widac ze ona byla naj warzniejsza

Czyzby Ks. Dziekan mial byc glownym widzem jaselek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 18:12
Przekaz jasełekran był prosty - Nawet anioły ćpa. Tak że bawmy się i palmy dragi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
13 stycznia 2016r. o 21:07
Przekaz jasełek zawsze jest taki sami i w tych raczej nie było inaczej. Miały one po prostu przyciągnąć większą rzeszę ludzi, zwłaszcza młodych, których bardzo często takie rzeczy nie obchodzą. To się chyba nazywa chwyt marketingowy :)

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.