Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 11:09
~ napisał(a): Jak chciałbyś mi "dogodzić" podatkowo, to poproszę podatek liniowy i kilkanaście razy większą kwotę wolną od podatku niż proponujesz :D


Niestety dogodzić musisz sobie sam. Wystarczą sprawne ręce. A nawet czasem jedna ręka. Ja tylko nie chcę żebyś mnie okradał. Od ciebie.. niczego więcej nie chcę. Chcę żeby twoje dzieci biologicznie przeżyły. Na to chętnie się dołożę. Dogadzać sobie... musisz sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 11:28
:D:D

Ależ ja Cię nie okradam, mam uzasadnione podejrzenia, że sporo dokładam do tego biznesu, tak "pro publico bono". :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 11:52
~ napisał(a): :D:D

Ależ ja Cię nie okradam, mam uzasadnione podejrzenia, że sporo dokładam do tego biznesu, tak "pro publico bono". :D


No to jest nas już dwóch. To kto nas okrada? Przecież nie dzieci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 14:17
~ napisał(a):
To możesz mi powiedzieć jaki sens ma najpierw im zabieranie dochodu, żeby im za chwilę go oddać? Wytłumacz mi to proszę, bo w swoim bzdetnym mózgu, ja wytłumaczyć sobie racjonalnie tego nie potrafię.


Na braki intelektualne nic poradzić nie można ;)

Cały ten bolszewicko-kiszczakowsko-kuroniowski syfilis był rozwijany był przez lata.
To bardzo rozbudowane macki mocno i szeroko splątane - rozległy system zobowiązań i współzależności.
Można go modyfikować tylko stopniowo - nikt nie jest w stanie zrobić kompletnej rewolucji z pełnym rozeznaniem wszystkich bliższych i dalszych skutków.
Musi się robić kolejne kroki w DOBRĄ STRONĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 sierpnia 2016r. o 17:53
~ napisał(a): A dlaczego mamy finansować więzniów , polityków itd.
Ale jak już dzieci to afera.

No to na dzieci, a nie na kino.

Niemiec jak dostanie kindergeld, to pójdzie kupi niemiecką pralkę czy samochód, tym samym napędza rodzimą gospdarkę. A polactwo buractwo co? Nawet te browary co będziecie chlać za 500+, to wszystko zagraniczne koncerny. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 18:43
Zarówno niemiec i polak nie kupia tego za gotowke w tym przypadku. Po prostu różnej jakosci na raty i obu starczy na kino. Budowa kin i funkcjoniwanie nie wchodzi w gospodarke?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 19:35
Ustawa mówi jasno , że pieniądze mają być przeznaczone na dzieci . Więc jak pójdą do kina to jest to z zalozeniem programu.


A jak tak najwięcej Pan się burzy to obydwoje pracujemy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 sierpnia 2016r. o 19:51
~ napisał(a): Ustawa mówi jasno , że pieniądze mają być przeznaczone na dzieci . Więc jak pójdą do kina to jest to z zalozeniem programu.


A jak tak najwięcej Pan się burzy to obydwoje pracujemy .


Proszę się wypowiedzieć co by Państwo woleli .
500+ czy kwotę wolną 2000 miesięcznie ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.