Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Projekt domu

4553
#Margot2000 nieaktywny
28 lutego 2013r. o 22:50
A może warto zastanowić się nad własnym projektem. Ja tak zrobiłam, przecież budujemy się raz i dom powinien spełniać nasze oczekiwania i być funkcjonalny do naszej rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 8:20
http://z500.pl/projekt/Zx40,Nowatorski-dom-z-elewacja-z-gontu-tarasami-na-pietrze-takze-na-waska-dzialke.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
801
#JoanDark nieaktywny
1 marca 2013r. o 11:29
~bajtek napisał(a): Witam
Czy ktoś z zaglądających na tą stronę wybudował może domek z użytkowym poddaszem o pow max 100m2 pow użytkowej ????
Zamierzamy z żoną wybudować mały domek a chcielibyśmy się przekonać jak w rzeczywistości wygląda taka powierzchnia oraz jak funkcjonalny będzie taki domek???
Bardzo prosiłbym o informację oraz ewentualną możliwość obejrzenia.


Czy macie już kupioną działkę budowlana ? Wybierając projekt domu trzeba też (a może przede wszystkim) uwzględnić ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i usytuowanie działki względem stron świata.
Fajne projekty małych domów są na stronie biura projektowego Galeria Domów z Krakowa.

\m/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 14:37
Przed ostateczną decyzją radze skontaktować się z projektantem, aby doradził, sprawdził czy wybrany przez Was budynek jest zgodny z MPZP, układ pasuje do stron świata, zmieści się na działce (dozwolona powierzchnia i intensywność zabudowy).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ruda niezalogowany
1 marca 2013r. o 16:58
Myśmy wybudowali ten domek i jest wystarczający do zamieszkania i urządzenia http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/iskierka/152
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bajtek niezalogowany
1 marca 2013r. o 21:47
Do ruda.
Ruda a jeśli możesz napisać jaki był koszt wybudowania tego domu?
Czy był podobny jak w wycenie zawartej w projekcie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2013r. o 0:26
Wiesz tak ciężko mi jest ocenic kosztorys mysmy wzieli 215tys.kredytu i nam starczyło ale wszystko nami firmy robiły i duzo to zależy co chcesz w srodku bo np:piec mamy z podajnikiem a mozna bez to juz mniejszy koszt,okna kupilismy z potrójną szybą a mozna z pojędynczą,kafelki tez wzieliśmy z sredniej półki a mozna z najniszej.Takze tak ogólnie to ciężko jest okreslić kwote budowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1383
#nowator nieaktywny
2 marca 2013r. o 8:52
Ja rozpoczynam właśnie budowę:
http://www.archipelag.pl/projekty-domow/e3-g1-economic-wersja-a/
Już niedługo będą do obejrzenia te budynki (3szt) przy ul. Śluzowej.

Domy bardzo fajnie zorganizowane i praktyczne... :>

<b>Nie znasz mnie, ale nie martw się... wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nawet ze mną nie rozmawiali...</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.