Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego w Bolesławcu nie ma imprez dla singlii

2041
#zula999 nieaktywny
6 stycznia 2015r. o 15:19
~ napisał(a): A jezeli decydujesz się być z kobietą,która ma dziecko to wydaje mi się,że po części ponosisz odpowiedzialność za jej dziecko,to swiadczy tylko o dojżałości faceta

Wcale nie twierdzę,że wyznacznikiem dojrzałości jest wzięcie kobiety z dzieckiem.Dla mnie takim wyznacznikiem jest to,że jak spotkasz taką kobietę i pokochasz,to jej dziecko nie będzie dla Ciebie problemem.To jest dla mnie dojrzałość.A błąd ortograficzny każdemu może się zdarzyć :)

Zmoderowano 06.01.2015 godz.18:07 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 16:00
Kobiety na miłość patrzą inaczej i jeżeli spotykacie tylko takie, które lecą na kasę to znaczy, że szukacie wsród nieodpowiednich. Mniej zwracajcie uwagę na skąpo ubrane panienki, którymi można się pochwalić kolegom, a raczej zwracajcie uwagę na dziewczyny normalne, bo wsród takich wiele jest dziewczyn niematerialistek.
Ja męża poznałam jako rozwodnika płacącego alimenty na dwójkę dzieci, zastanawiałam się jak to będzie, wszyscy dookoła mi odradzali,ale dałam mu szansę, nie skreśliłam na wstępie dlatego, że ma dzieci. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie zamieniłabym go na innego. Znam dużo takich kobiet jak ja, a faceta który wszedł w związek z kobietą z dzieckiem tylko jednego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 17:12
No ,taka wypowiedź mi się podoba,faceci w rzeczy samej za bardzo zwracają uwagę na wygląd ,a ci najprostsi to juz tylko by chcieli plastik-fantastik,łatwe i głupiutkie jak wierzbowe fujareczki solary z otworem gębowym w ciup.Mężczyzna nie bojący się wyzwań i kobiety z dzieckiem to rzadki skarb. Kobiety [te prawdziwe ,normalne a nie plastikowe] ,radzą sobie w takich przypadkach o dużo lepiej ,mądrzej ,rozsądniej.

Zmoderowano 06.01.2015 godz.18:08 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~singiel niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 17:59
to powiedz mi w takim razie skoro np ja nie boje się wychowywania cudzego dziecka, uważam się za człowieka nie głupiego, mam dobra prace itd. Wydaje mi się że nie jestem jakiś paskudny :P a zatroszczyłbym się o kobietę najlepiej jak bym umiał jestem odpychany przez panie a niby taki skarb ze mnie? Powiem Ci dlaczego, Bo nie jestem typem macho, nie klnę jak prostak, nie kupiłem sobie bmw czy innego takiego szajsu i w tym momencie jestem kiepską partią. Kobiety nie chcą szczęscia, miłości ani nic w tym stylu tylko typa który by nimi gardził i traktował je jak ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:14
~singiel napisał(a): to powiedz mi w takim razie skoro np ja nie boje się wychowywania cudzego dziecka, uważam się za człowieka nie głupiego, mam dobra prace itd. Wydaje mi się że nie jestem jakiś paskudny :P a zatroszczyłbym się o kobietę najlepiej jak bym umiał jestem odpychany przez panie a niby taki skarb ze mnie? Powiem Ci dlaczego, Bo nie jestem typem macho, nie klnę jak prostak, nie kupiłem sobie bmw czy innego takiego szajsu i w tym momencie jestem kiepską partią. Kobiety nie chcą szczęscia, miłości ani nic w tym stylu tylko typa który by nimi gardził i traktował je jak ...




Rozumiem ,że rozgoryczenie przez ciebie przemawia i dlatego tak nieładnie sie wypowiadasz.Wiedz ,ze gdyby mi sie taki trafił jak ty to znaczy troskliwy i myślę ,ze bez nałogów to uważała bym się za szczęśliwą spośród szczęśliwych,nie potrzeba mi bmw i podobnych "szajsów".Tylko jest jeden problem ,moze ty nie potrafisz dostrzec kobiety ,która pokocha cię dla ciebie a nie dla "szajsów" ,może szukasz pięknej,zgrabnej ,plastikowej jesli tak jest to faktycznie nie wróżę powodzenia,bo te solary to uwielbiaja właśnie maczo ,i klnącego jak prymityw,rozejrzyj się za bardziej "szarymi" myszkami,za prawdziwymi kobietami a nie wsród plastików ,napewno znajdzie się ta dla której byłbś skarbem,skoro ja mówię,że dla mnie byłbyś największą miłością z takimi cechami osobowości jakie masz to znaczy ,ze są kobiety które maja za nic maczo i bmw i kasę i które znają jeszcze inne wartości .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:15
Większość postów nie mieści się w temacie:
"Dlaczego w Bolesławcu nie ma imprez dla singlii"

Proszę założyć nowy:
"Dlaczego w Bolesławcu nie ma imprez dla samotnych rodziców"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:22
~ napisał(a): Większość postów nie mieści się w temacie:
"Dlaczego w Bolesławcu nie ma imprez dla singlii"

Proszę założyć nowy:
"Dlaczego w Bolesławcu nie ma imprez dla samotnych rodziców"




A czym się różni singiel rodzic od singla nie rodzica?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~singielka niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:27
Mi raczej głupio by było pójść na imprezę (nawet dla singli) samej. Na dodatek jestem dosyć nieśmiałą osobą i jakoś nieswojo czułabym się wśród samych nieznajomych. A w moim otoczeniu każdy już kogoś ma. I zaznaczę, że nie jestem samotną matką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima