Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego w Bolesławcu nie ma imprez dla singlii

~singiel niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:35
~ napisał(a):
~singiel napisał(a): to powiedz mi w takim razie skoro np ja nie boje się wychowywania cudzego dziecka, uważam się za człowieka nie głupiego, mam dobra prace itd. Wydaje mi się że nie jestem jakiś paskudny :P a zatroszczyłbym się o kobietę najlepiej jak bym umiał jestem odpychany przez panie a niby taki skarb ze mnie? Powiem Ci dlaczego, Bo nie jestem typem macho, nie klnę jak prostak, nie kupiłem sobie bmw czy innego takiego szajsu i w tym momencie jestem kiepską partią. Kobiety nie chcą szczęscia, miłości ani nic w tym stylu tylko typa który by nimi gardził i traktował je jak ...




Rozumiem ,że rozgoryczenie przez ciebie przemawia i dlatego tak nieładnie sie wypowiadasz.Wiedz ,ze gdyby mi sie taki trafił jak ty to znaczy troskliwy i myślę ,ze bez nałogów to uważała bym się za szczęśliwą spośród szczęśliwych,nie potrzeba mi bmw i podobnych "szajsów".Tylko jest jeden problem ,moze ty nie potrafisz dostrzec kobiety ,która pokocha cię dla ciebie a nie dla "szajsów" ,może szukasz pięknej,zgrabnej ,plastikowej jesli tak jest to faktycznie nie wróżę powodzenia,bo te solary to uwielbiaja właśnie maczo ,i klnącego jak prymityw,rozejrzyj się za bardziej "szarymi" myszkami,za prawdziwymi kobietami a nie wsród plastików ,napewno znajdzie się ta dla której byłbś skarbem,skoro ja mówię,że dla mnie byłbyś największą miłością z takimi cechami osobowości jakie masz to znaczy ,ze są kobiety które maja za nic maczo i bmw i kasę i które znają jeszcze inne wartości .


Ja nie jestem rozgoryczony, twardo stąpam po ziemi i stwierdzam fakty. To nie jest tak że szukam sobie pustej barbie bo takie mi się nie podobają ale z drugiej strony nie podobają mi się również puszyste panie a ciężko jest być z kimś do kogo czuje się nie chęć lub odrazę. Tleniona blondi kojarzy mi się tylko i wyłącznie z parkingiem przy autostradzie itd dlatego mylisz się ja włąsnie patrze na takie nie wyróżniające się dziewczyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:39
~singielka napisał(a): Mi raczej głupio by było pójść na imprezę (nawet dla singli) samej. Na dodatek jestem dosyć nieśmiałą osobą i jakoś nieswojo czułabym się wśród samych nieznajomych. A w moim otoczeniu każdy już kogoś ma. I zaznaczę, że nie jestem samotną matką.




masz rację ,wiele osób tak się czuje ,bo to prawda,co robić,jak się zachować,skoro nikogo się nie zna i nie ma właściwie do kogo sie odezwać,no bo co? tak po prostu zaczepiać ludzi i na rozmowę zachęcać ,jakoś faktycznie niezręcznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:48
ano niezręcznie...
Poza tym jak tak sobie człowiek poczyta wpisy coniektótych...
Ech...jestem sama,z dwójką dorastających dzieci,sama,bo jmój mąż po blisko 20 latach stwierdził,że już nie jesteśmy dla niego ważni...Nie szukam nikogo,choć nie chciałabym być sama-nie szukam,bo po pierwsze nie umiem,a po drugie boję się takiego "szufladkowania",że skoro mam dzieci a brak mi majątku to sponsora szukam.Potrafie utrzymać i siebie i dzieciaki i wygospodarować i czas i kasę na to by gdzieś z nimi wyjść,ale nie ukrywam,że gdybym kogoś poznała,to oprócz tego,że oczekiwałabym akceptacji i "polubienia" mnie razem z dziećmi,to chciałabym by facet był na tyle zaradny bym jeszcze i jego utrzymywać nie musiała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:48
Singielka to chętnie Cię poznam , mój email [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pięćdziesięciolatka niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:52
Preferowany przeze mnie typ mężczyzny - nie palący , abstynent, włosy krótko ścięte , zawsze czyste , czysta szyja i kołnierzyk przy koszuli czy sweterku , bez starego zarostu na twarzy , świeży (!) zawsze oddech , ubytki w uzębieniu wyleczone .Dłonie - czyste , paznokcie krótko obcięte , czyste . Codziennie używający czystej bielizny i ubrania , czystych skarpet. Taki , który wie na czym polega właściwe dbanie o obuwie , dbający w taki sposób o swoje obuwie. Pachnący ogólnie mydłem i zwykłą wodą !
Taki , który nie używa wulgarnych słów , wyzwisk .Potrafiący tolerować inność a szanować wartości i kultywować własne obyczaje i tradycje.
Umiejętność podejmowania trafnych decyzji .Opiekuńczy. Nie istotne ile zarabia , ważne ,że ma pracę i chce pracować. Stawia przed sobą cele i dąży do ich realizacji.
Wie co to rodzina i wie jaką odpowiedzialność ponosi za rodzinę.
Jeszcze - zna zasady prawidłowego posługiwania się sztućcami przy stole. Słodząc herbatę (kawę) nie dzwoni łyżeczką o ściany szklanki.
Czy takie wymagania są ponad możliwości przeciętnego mężczyzny ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 18:54
~Pięćdziesięciolatka napisał(a): Preferowany przeze mnie typ mężczyzny - nie palący , abstynent, włosy krótko ścięte , zawsze czyste , czysta szyja i kołnierzyk przy koszuli czy sweterku , bez starego zarostu na twarzy , świeży (!) zawsze oddech , ubytki w uzębieniu wyleczone .Dłonie - czyste , paznokcie krótko obcięte , czyste . Codziennie używający czystej bielizny i ubrania , czystych skarpet. Taki , który wie na czym polega właściwe dbanie o obuwie , dbający w taki sposób o swoje obuwie. Pachnący ogólnie mydłem i zwykłą wodą !
Taki , który nie używa wulgarnych słów , wyzwisk .Potrafiący tolerować inność a szanować wartości i kultywować własne obyczaje i tradycje.
Umiejętność podejmowania trafnych decyzji .Opiekuńczy. Nie istotne ile zarabia , ważne ,że ma pracę i chce pracować. Stawia przed sobą cele i dąży do ich realizacji.
Wie co to rodzina i wie jaką odpowiedzialność ponosi za rodzinę.
Jeszcze - zna zasady prawidłowego posługiwania się sztućcami przy stole. Słodząc herbatę (kawę) nie dzwoni łyżeczką o ściany szklanki.
Czy takie wymagania są ponad możliwości przeciętnego mężczyzny ?


Kup sobie kena, idealny partner dla Ciebie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 19:01
~ napisał(a): Wie co to rodzina i wie jaką odpowiedzialność ponosi za rodzinę.
Jeszcze - zna zasady prawidłowego posługiwania się sztućcami przy stole. Słodząc herbatę (kawę) nie dzwoni łyżeczką o ściany szklanki.
Czy takie wymagania są ponad możliwości przeciętnego mężczyzny ?


Kup sobie kena, idealny partner dla Ciebie :D
Dzięki za odwagę - przyznał się oferma ,że jest do bani. Odpadasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 19:03
~singiel napisał(a):
~ napisał(a):
~singiel napisał(a): to powiedz mi w takim razie skoro np ja nie boje się wychowywania cudzego dziecka, uważam się za człowieka nie głupiego, mam dobra prace itd. Wydaje mi się że nie jestem jakiś paskudny :P a zatroszczyłbym się o kobietę najlepiej jak bym umiał jestem odpychany przez panie a niby taki skarb ze mnie? Powiem Ci dlaczego, Bo nie jestem typem macho, nie klnę jak prostak, nie kupiłem sobie bmw czy innego takiego szajsu i w tym momencie jestem kiepską partią. Kobiety nie chcą szczęscia, miłości ani nic w tym stylu tylko typa który by nimi gardził i traktował je jak ...




Rozumiem ,że rozgoryczenie przez ciebie przemawia i dlatego tak nieładnie sie wypowiadasz.Wiedz ,ze gdyby mi sie taki trafił jak ty to znaczy troskliwy i myślę ,ze bez nałogów to uważała bym się za szczęśliwą spośród szczęśliwych,nie potrzeba mi bmw i podobnych "szajsów".Tylko jest jeden problem ,moze ty nie potrafisz dostrzec kobiety ,która pokocha cię dla ciebie a nie dla "szajsów" ,może szukasz pięknej,zgrabnej ,plastikowej jesli tak jest to faktycznie nie wróżę powodzenia,bo te solary to uwielbiaja właśnie maczo ,i klnącego jak prymityw,rozejrzyj się za bardziej "szarymi" myszkami,za prawdziwymi kobietami a nie wsród plastików ,napewno znajdzie się ta dla której byłbś skarbem,skoro ja mówię,że dla mnie byłbyś największą miłością z takimi cechami osobowości jakie masz to znaczy ,ze są kobiety które maja za nic maczo i bmw i kasę i które znają jeszcze inne wartości .


Ja nie jestem rozgoryczony, twardo stąpam po ziemi i stwierdzam fakty. To nie jest tak że szukam sobie pustej barbie bo takie mi się nie podobają ale z drugiej strony nie podobają mi się również puszyste panie a ciężko jest być z kimś do kogo czuje się nie chęć lub odrazę. Tleniona blondi kojarzy mi się tylko i wyłącznie z parkingiem przy autostradzie itd dlatego mylisz się ja włąsnie patrze na takie nie wyróżniające się dziewczyny.



No widzisz ? Nie jest to takie łatwe,coś za coś jak to się mówi,skoro tak cię odraza trochę więcej ciałka to trudno ,ja bym wolała faceta grubaska ,żeby mnie kochał tylko a nie szczupłego ,który podobał by sie wielu kobietom,to źle,naprawdę źle ,że tak nie znosisz pań przy kości",nie wiesz jak wiele tracisz,bo te pulchne to ciepłe,dobre dziewczyny na dobre i złe,ale skoro nie możesz ich znosić to szukaj wytrwale ,może los się do ciebie uśmiechnie i pokocha cie szczupła i fajna kobieta ,czego ci zyczę.Nie obstaję bynajmniej za puszystymi dlatego bo sama taka jestem,bo nie jestem,tylko wiem ,bo mam w rodzinie i wśród przyjaciół grubaski i są cudowne,pod tak wieloma względami ,ze prawie ideły i sa szczęsliwe w swoich związkach a ich faceci świata poza nimi nie widzą i żeby nie wiem jaka impreza i z jakimi plastikami z utlenionymi kudłami i nogami po pachy ,to nawet na nie nie spojrzą,widza tylko swoje ukochane grubaski.Można być szczęśliwym ,można ,mimo różnych niedoskonałości,trzeba tylko chcieć.Znasz film pt /;Płytki facet"? To komedia ,jednak daje dużo do myślenia,mnie wzrusza jej zakończenie do łez.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.