Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

kredyt we frankach

~Pankracy niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 10:34
To prawda. Problemem jest akceptacja tego, bo wiąże się to z przyznaniem przed samym sobą, że dałem się nabrać, oszukać. To nieprzyjemne uczucie. Wiem, bo to przeżyłem.
Posłuchajcie co mówi Piechociński - "nie możemy pomagać frankowiczom, bo złotówkowiczów jest dwa razy tyle." I co z tego? Sądy w wielu krajach dawno uznały takie kredyty za niezgodne z prawem, nieuczciwe lub były po prostu oszustwem, a nasz "nierząd" nadal chodzi na pasku banków i mówi "nic się nie stało". Co gorsza prowadzi starą grę "dziel i rządź" - podzielił Polaków. I rządzi.
Każdy ma prawo do własnej opinii. Zwolennicy stanowiska rządu, a więc większość na tym forum (Ci psioczący na frankowców) także. I ja to szanuję. Proszę tylko o chwilę refleksji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:36
frankowicze i złotówkowicze banki szczują was na siebie taki mają cel nie dajcie się,frankow są w tak drastycznej sytuacji że banksterzydy zaczną im zabierać mieszkania,a i tak do spłaty zostanie spora kwota,trzeba zrobić z nimi porządek,a nie rzucać się na siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:41
"banksterzydy" ??? :| :| :| a toż co? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2730
#JOKER nieaktywny
1 lutego 2015r. o 15:50
Moim skromnym zdaniem kredytobiorca biorący kredyt we frankach musiał być świadomy ryzyka chcąc polepszyć sobię sytuację kredytoą tamtych czasach. Teraz gdy okazało się, że ci co brali w złotókach mieli rację frankowicze się czują oszukani. Rata kredytu hipotecznego zależy od ielu rzeczy w tym sytuacji rynku itd. jak ktoś podjął ryzyko biorąc kredyt we frankach powinien SAM PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJE. Chyba było jasne, że kurs franka nie będzie przez 100 lat taki sam czyż nie? a może Pani banku zapeniała, że tak? jakie oszustwo? Dlaczego mojego kredytu w złotówkach nikt nie obniży a frankowiczą mają umażać jakieś kwoty? Jeżeli rząd zdecydowałby się pomagać frankowiczą byloby to złodziejstwo i nie fair wobec złotówkowiczów takie jest moje zdanie. Jak zagracie na giełdzie i kursy zaczną spadać też będziecie płakać do Pani Kopacz? banda cwaniaków, płaczków i nieudaczników :|

Why so serious??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:59
myślałem JOKER że już wiesz że to nie ich wina,nie nie wiesz i i ch obrażasz państwo im nie dopłaci zabiorą im dorobek życia trzeba im pomóc ,a nie ich kopać.widziałem już lepsze twoje wypowiedzi,zapraszam na wwwKEFIR2010.po prawej linki,tam jest o frankowiczach,może zmienisz zdanie,zaraz emem zmoderuje mój post bo kefir prawdę pisze,spiesz się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 17:06
Wiesz co klucznik? Pierwszy raz mądrze gadasz, krata browaru ci się należy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 17:46
JOKER napisał(a): Moim skromnym zdaniem kredytobiorca biorący kredyt we frankach musiał być świadomy ryzyka chcąc polepszyć sobię sytuację kredytoą tamtych czasach. Teraz gdy okazało się, że ci co brali w złotókach mieli rację frankowicze się czują oszukani. Rata kredytu hipotecznego zależy od ielu rzeczy w tym sytuacji rynku itd. jak ktoś podjął ryzyko biorąc kredyt we frankach powinien SAM PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJE. Chyba było jasne, że kurs franka nie będzie przez 100 lat taki sam czyż nie? a może Pani banku zapeniała, że tak? jakie oszustwo? Dlaczego mojego kredytu w złotówkach nikt nie obniży a frankowiczą mają umażać jakieś kwoty? Jeżeli rząd zdecydowałby się pomagać frankowiczą byloby to złodziejstwo i nie fair wobec złotówkowiczów takie jest moje zdanie. Jak zagracie na giełdzie i kursy zaczną spadać też będziecie płakać do Pani Kopacz? banda cwaniaków, płaczków i nieudaczników :|

No cóż propaganda banków i rządu odnosi sukcesy,widać to po pana wypowiedzi,poza tym swój światopogląd opiera pan na tym co przekazują oficjalne media.Otóż frankowicze potrzebują pomocy,ale nie kosztem pana,potrzebują pomocy od rządu w respektowania prawa,bo w tamtym czasie kredyt we frankach był jedynym jaki poprostu mogli wziąć,i nie chodziło tu o kupno lepszej bryki,tylko o byt,omożliwość egzystencji i rozwoju dla siebie i dzieci.Pozatym czy biorąc kredyt we frankach których ani bank ani kredytobiorca nie widział ,mówiąc krótko kredyt został wypłaconych w złotówkach ,a bank obecnie zarabia kolosalne tantiemy z racji przelicznika franka na złotówki.I teraz co jest właściwe małe uszczuplenie zysków bankowych,czy bankructwo rodzin,które mają stałe dochody i nie ma skąd wziąć więcej . Proszę nie słuchać polityki medialnej,która działa według zasady dziel I rządź, i proszę nie przezywać utrzciwych ludzi.z poważaniem Grz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
1 lutego 2015r. o 20:52
~ napisał(a):
JOKER napisał(a): Moim skromnym zdaniem kredytobiorca biorący kredyt we frankach musiał być świadomy ryzyka chcąc polepszyć sobię sytuację kredytoą tamtych czasach. Teraz gdy okazało się, że ci co brali w złotókach mieli rację frankowicze się czują oszukani. Rata kredytu hipotecznego zależy od ielu rzeczy w tym sytuacji rynku itd. jak ktoś podjął ryzyko biorąc kredyt we frankach powinien SAM PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJE. Chyba było jasne, że kurs franka nie będzie przez 100 lat taki sam czyż nie? a może Pani banku zapeniała, że tak? jakie oszustwo? Dlaczego mojego kredytu w złotówkach nikt nie obniży a frankowiczą mają umażać jakieś kwoty? Jeżeli rząd zdecydowałby się pomagać frankowiczą byloby to złodziejstwo i nie fair wobec złotówkowiczów takie jest moje zdanie. Jak zagracie na giełdzie i kursy zaczną spadać też będziecie płakać do Pani Kopacz? banda cwaniaków, płaczków i nieudaczników :|

No cóż propaganda banków i rządu odnosi sukcesy,widać to po pana wypowiedzi,poza tym swój światopogląd opiera pan na tym co przekazują oficjalne media.Otóż frankowicze potrzebują pomocy,ale nie kosztem pana,potrzebują pomocy od rządu w respektowania prawa,bo w tamtym czasie kredyt we frankach był jedynym jaki poprostu mogli wziąć,i nie chodziło tu o kupno lepszej bryki,tylko o byt,omożliwość egzystencji i rozwoju dla siebie i dzieci.Pozatym czy biorąc kredyt we frankach których ani bank ani kredytobiorca nie widział ,mówiąc krótko kredyt został wypłaconych w złotówkach ,a bank obecnie zarabia kolosalne tantiemy z racji przelicznika franka na złotówki.I teraz co jest właściwe małe uszczuplenie zysków bankowych,czy bankructwo rodzin,które mają stałe dochody i nie ma skąd wziąć więcej . Proszę nie słuchać polityki medialnej,która działa według zasady dziel I rządź, i proszę nie przezywać utrzciwych ludzi.z poważaniem Grz.
Jeżeli byliście tak świadomi branych kredytów,jak jesteście nieświadomi popełnianych najprostszych błędów językowych,to ja Wam nie współczuję. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza