ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4530, 30 marca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: "W samo południe" w poniedziałki!

Treść posta:
o tym porozmawiajcie przenosząc to na nasze '';podwórko'' ...;)

'' lider Kukiz'15 w mocnych słowach wypowiedział się o działaniach partii rządzącej. W jego ocenie, w dużej mierze mamy już do czynienia z autorytaryzmem. – Jeszcze w wersji light, ale coraz bardziej idzie w wersję hard – stwiedził.

– I skończy się jak w 1935 r. W 1926 powstała bardzo siermiężna i autorytarna konstytucja kwietniowa, a po śmierci Piłsudskiego wszystko zaczęło się sypać. Dziś także mamy kult jednostki. Gdyby prezes Kaczyński nie mógł już sprawować władzy, to państwo się sypie – powiedział Paweł Kukiz, wyrażając przy tym nadzieję, iż nie będzie kontynuatora myśli prezesa Prawa i Sprawiedliwości. – Broń panie Boże przed następcą! Nie chcę żadnego następcy, chcę demokracji! Nie chcę państwa o strukturach bolszewickich. A taką mamy w tej chwili sytuację – wskazał. Jak dodał, sturukturę bolszewicką możemy zaobserwować szczególnie w partii rządzącej

– To jest masakra… (…) najlepiej jakby PiS się zawinął i oddał władzę. Proszę zobaczyć co się teraz dzieje w służbach, to jest coś niebywałego! Willa Kwaśniewskich! Ja jestem ostatnią osobą, która chciałaby bronić tamtej epoki, ale to jest niedopuszczalne, żeby bez wyroku sądu publikować coś, co ma przykryć własne polityczne wały. To kolejny dowód na to, że całe państwo ma sznyt bolszewicki – stwierdził Kukiz. ''Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama Hotel Garden zaprasza