Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poderżnięto mu gardło
~~MEL niezalogowany
8 maja 2017r. o 18:10
Po przeczytaniu 3 strony komentarzy quiz : kto jest autorem cytatu ?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KJ niezalogowany
8 maja 2017r. o 18:27
Na mydle się pośliznął i poderżnął sobie gardło. Ale grób sobie zapomniał wcześniej wykopać. Sobie jaja z was robią. :D.
Ten drugi to zaciął sie przy goleniu. Maczetą się golił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Małko niezalogowany
8 maja 2017r. o 18:35
Hmm czyżby autorką cytatu była moja z dziećmi?:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka Łazisk niezalogowany
8 maja 2017r. o 18:57
Są jakieś nowe informacje ? ZŁAPALI ŚWIRA CZY NADAL CHODZI SOBIE BEZKARNIE PO WIOSCE ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KJ niezalogowany
8 maja 2017r. o 20:40
~~Mieszkanka Łazisk napisał(a): Są jakieś nowe informacje ? ZŁAPALI ŚWIRA CZY NADAL CHODZI SOBIE BEZKARNIE PO WIOSCE ?

Akurat sie czegos dowiesz od naszych policmajstrów. Świr który napadł na dziecko pod szkołą kilka miesiecy temu dostał pewnie mandat (bo kasa sie tylko liczy). Oni sie czują panami i władcami i byle komu informacji nie będą udzielać. I jeszcze zdziwieni że zaufanie do policji jest zerowe.
Ale pismacy mogliby zapytać. Ale po co sie wychylać. Ze strachu też walą w gacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do KJ niezalogowany
8 maja 2017r. o 20:50
Właśnie z uwagi na takich głąbów jak KJ nie mówi się o szczegółach sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KJ niezalogowany
8 maja 2017r. o 21:13
~~Do KJ napisał(a): Właśnie z uwagi na takich głąbów jak KJ nie mówi się o szczegółach sprawy

Głąb to ciebie śmieciu zrobił. A policja ukrywa fakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marcin. niezalogowany
9 maja 2017r. o 0:22
Kuba był moim kolegą. Lubiał wypić, powygłupiać się jak każdy! A te szmaty co "ewangelują "w komentarzach że to patologia i wogóle, niech popatrzą najpierw na siebie. Dla mnie jeśli ktoś już komentuje to niech chociasz ma odwage podać swoje prawdziwe imie a nie anonimem pryskać,po prostu czyste tchórzostwo,haha. Aha,i nie kupczyjcie tak na Panią Szemberską bo nie ładnie tak.. ...........a co do mnie to chyba wiecie kto pisze. Bo ja w odrużnieniu od niektórych mam chociasz honor i odwage. Dobra, kończe bo już mnie kobieta lekkich obyczajow ,palec od pisania boli.. ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.