Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Iwona, trzymaj się mocno!
~~Złotordzawa Wiśnia niezalogowany
29 października 2018r. o 14:46
~~Brązowożółty Milin napisał(a):
~~Miętowy Wilczomlecz napisał(a):
~~Nadżółkła Mięta napisał(a):
~~Niebieskofioletowy Dereń napisał(a): Od wielu lat pracuję w księgowości jednej z miejskich spółek.Dyrektor -radny wszelkie działania i decyzje podejmuje mając na uwadze kolejne wybory.Przybiera to często obsesyjne i zabawne zachowania. Myśle ,że tak jest w innych spółkach i instytucjach miejskich. Ci ludzie myślą tylko o wyborach,są ich zakładnikami.Rodzi to szereg patologii w firmie. Swoje obsesyjne zachowania przenoszą na pracownikow.
To jest problem!!!!!!
Od kilku dni do naszej firmy zaczęli zwozić stelaże na których wisiały banery Komitetu Romana.Jakieś 2 tony żelastwa (a to nie wszystko), kierownik kazał zmagazynować bo się przydadzą. Już zaczęly się nowe wybory w naszej firmie. Wariactwo!!!!!!!
Ciekawy jestem czy wystawią fakturę Komitetowi za magazyn(powierzchnia x5 lat).Atak w ogóle trzeba przejrzeć wydatki tego komitetu wyborczego.
Mam prośbę do Impulsu, proszę upublicznić przepływy na koncie komitetu Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Zimowit niezalogowany
29 października 2018r. o 16:28
Nie jestem może z wypowiedzią w temacie Pani Iwony ale posty do tego zmierzają. Gdyby taki prezydent Bolesławca sam z siebie zrobił audyt podległych firm z udziałem niezależnych biegłych chociaż raz na 4 lata, sprawy by nie było. Jednak takiej opcji władza nie dopuszcza. Dlaczego ?. Bo trudno koledze wytykać błędy i tracić pewny elektorat. Nie ma znaczenia że spółka marnotrawi czy nie, pieniądze swoich klientów. Trwanie przy władzy to priorytet nad priorytety. Niechby koszt audytu wyniósł kilkanaście tysięcy to i tak pewność, że ma się odpowiedniego prezesa na stanowisku byłaby opłacalna. Zamknięto by usta opozycji i wizerunek władzy bardzo by zyskał w oczach mieszkańców. Jest to zresztą postulat programowy P. Małkowskiego i jego Impulsu. Kontrole w których prezesi sami się kontrolują albo audyty ISO, to bzdety dla naiwnych (60%). Czyżby było aż tak źle, że prawda mogłaby obalić władzę???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 października 2018r. o 17:18
emem napisał(a): Oczar, nie widze powodu dla ktorego ktokolwiek mialby sie wypowiadac, bo jakis anonim sobie tego zazyczyl ;-)


Do tego jakiś buc, który wprost przyznał, że poparł patologię.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Rokitnik niezalogowany
29 października 2018r. o 17:22
skorn napisał(a):
emem napisał(a): Oczar, nie widze powodu dla ktorego ktokolwiek mialby sie wypowiadac, bo jakis anonim sobie tego zazyczyl ;-)


Do tego jakiś buc, który wprost przyznał, że poparł patologię.


Magister ,jakbyś strzelił sobie baranka ,to by ci się w twej łepetynie choć trochę poukładało ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Maczek niezalogowany
29 października 2018r. o 17:31
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
emem napisał(a): Oczar, nie widze powodu dla ktorego ktokolwiek mialby sie wypowiadac, bo jakis anonim sobie tego zazyczyl ;-)

Tu nie chodzi o jakiegoś tam oczara ale podejście do swoich własnych obietnic wyborczych. Jeśli Małkowski nie zajmie wyraźnego stanowiska w tej sprawie to z lokalną polityka może się już powoli zacząć zegnać. I nie to żeby mój głos tu wiele znaczył. Po prostu obawiam się ze może on sporo stracić ze społecznego zaufania. A jednak parę tysięcy ludzi mu zaufało. Dlaczego miałby ich teraz "olać"?


Małkowski juz przegrał!Co gosc po tylu latach w ukladzie może zaproponować???ja mu nie wierze.dla mnie to cyniczne.
Bawi mnie takie kolorowanie przegranej przez zwolennikow..i odtrabianie sukcesu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Szparag niezalogowany
29 października 2018r. o 17:44
~~Czekoladowy Buk napisał(a): Struktura organizacyjna BOK- MCC jest niezwykle hierarchiczna. Pani Iwona Bojko jest na szczeblu specjalisty!!! Przed nią w tej hierarchi jest: 1- dyrektor,4-kierowników, 2- z-ca kierownika, 4 głownych specjalistów.(dane z strony BOK-MCC.)
Pasibrzuchy do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiały Lędźwian niezalogowany
29 października 2018r. o 18:12
Rozrosła się bardzo ta firma. Do czego tam czterech kierowników potrzebne, a tym bardziej zastępców? Jeden kier. administracyjny, jeden d/s artystycznych nie wystarczy? Specjaliści, czy instruktorzy , czy jak ich teraz zwał niech robią swoje. Jeden dyrektor, jeden zastępca i wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
29 października 2018r. o 18:34
oj wiele się dowiemy poprzez niewygodne pytania opozycji. Tego się właśnie boją ludzie z układu co widac po ich wpisach atakujących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.