Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Irezyna płowa niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 7:37
To kiedy ten zapowiadany protest? Bo chciałbym sobie dorobić ze dwie czy trzy stówki. Gdzie mogę się zapisać i czy będzie catering?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 kwietnia 2024r. o 17:33
~~Irezyna płowa napisał(a): To kiedy ten zapowiadany protest? Bo chciałbym sobie dorobić ze dwie czy trzy stówki. Gdzie mogę się zapisać i czy będzie catering?



Ktoś zrobił z ciebie DURNIA , mam dla ciebie złą wiadomość , nigdy nikomu nic nie płacono za udział w
protestach , nigdy nie było żadnego cateringu .
Nie martw się tym , jest więcej takich naiwniaków jak ty , smutne jest to że za marne grosze dał byś
się kupić .
W urzędach bezpieczeństwa poszukują przekupnych ludzi , masz tam szansę na dodatkowy zarobek .

Mój wpis to ironia i kpiny z ludzi takich jak ty .
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Cykoria niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 6:29
dlaczego chcesz robić tu z ludzi dur.ni oszukując ich i łżąc skoro dowody na to są w sieci? ...dałeś się zmanipulować i myślisz że inni też są tacy prości w ''obsłudze''?
ty w swojej naiwności dałeś się podpuścić tym wspomnianym cateringem bo o tym nigdzie nie pisano ale to cię ubodło...;D
tak jak twojego tzw. przewodniczącego który jak zwykle się odgrażał i jak zwykle tylko na pogróżkach się skończyło bo sprawa ucichła ,zamieciono te brudy pod dywan i niby po sprawie a tu du-pa...
screeny ogłoszeń o werbunku nadal są dostępne w internecie...;D

a ''mój wpis to ironia i kpina z takich jak ty''...
dajecie się prowadzać bezmyślnie na dudowej smyczy więc jak z tego nie kpić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 7:42
Związki zawodowe są bardzo potrzebna .bo ludzie harują od świtu do nocy za 3200
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 8:21
ludzie tak...''związkowcy'' nie muszą ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Bluszczyk niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 8:25
~~Granatowoczarna Lobelia napisał(a): Związki zawodowe są bardzo potrzebna .bo ludzie harują od świtu do nocy za 3200

Gdzie jest taka wysoka płaca ?chętnie się zatrudnię ,ja pracuję po 8 godzin od poniedziałku do piątku miesięcznie na rękę zarobię ledwo 8,5 tys bez nadgodzin a za sobotę mam na rękę 900 zł , Pracuję w Bolesławcu na Strefie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polak mały niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 8:26
Oto jak solidarność agituje aby dołączyć do niej :
oprócz działań na rzecz pracowników oferujemy:
1.bezpłatneporady prawne dla członków - pracują z nami kancelarie prawne
2.odliczenie składki członkowskiej w rozliczeniu PIT
3.zniżki na stacjach paliw
4.karty sportowe na baseny,siłownie,fitnes-również dla rodzin,bilety do kina i teatru
5.zniżki: ubezpieczenia,okulary,sklepy internetowe,ośrodki wczasowe,banki i inne
No i co pan na to panie Lucjanie - bo według mnie to krzyk rozpaczy - do tej pory proponował te bonusy zazwyczaj pracodawca. Jedno imiennym tylko jedno w głowie - jak utrzymać się przy korycie i jeszcze ile można zaszkodzić tym co nie po partyjnej linii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 8:44
~~Ciemnofioletowy Chaber napisał(a): ludzie tak...''związkowcy'' nie muszą ...;D

Związkowcy to nie ludzie, twoja logika jest godna tego aby ci napisać, - zlituj się nad sobą, nie obrażaj własnej inteligencji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza