Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:24
a co ty jeszcze robisz?....;D przecież miało cię nie być do ''późnego wieczora'' :D
i nie pieprz tu kocopołów że odpowiedziałeś tu na pytania ''polaka małego'' bo jak zwykle nic nie odpowiedziałeś ...;D
oj Lucuś ,Lucuś ...ale cię chłopie nosi...;D
chciałbyś ugryźć ale nie masz jak bo boisz się prawdy której się panicznie boisz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:26
~~Ciemnofioletowy Chaber napisał(a): jedziesz na jakiś protest czy dopiero go organizujesz?...HAHAHAHAHA

Organizuję i jadę 10 -05 . Zapraszam chętnych widzących jaką przyszłość szykuje nam lewactwo z euro kołchozu. Masz jeszcze jakieś pytania, mam czas do 10-tej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:28
Nie nawłoć tylko Lucjan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:34
~~euroentuzjasta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Polaku mały odpowiem wieczorem .

Nie ma co ratować. Truskawy wymarzły. Trzeba było je zabezpieczyć a nie tu od rana do nocy walić z tyldy kiedy z oknem mróz. Teraz pozostanie ci tylko pisanie wniosku o dopłaty z tej wstrętnej ,niemieckiej Unii.

Ulżyło ci że zaistniałeś na forum, cieszy mnie że pomogłem . Nie mogę ci sprawić przyjemności i napisać że wymarzły mi truskawki, zakończyłam produkcję rolną w zeszłym roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:40
Zakończyłeś? No to teraz Niemcy będą płakać. Bo od kogo kupią truskawki które wcześniej ty dostarczałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~protestant-amator niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:41
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnofioletowy Chaber napisał(a): jedziesz na jakiś protest czy dopiero go organizujesz?...HAHAHAHAHA

Organizuję i jadę 10 -05 . Zapraszam chętnych widzących jaką przyszłość szykuje nam lewactwo z euro kołchozu. Masz jeszcze jakieś pytania, mam czas do 10-tej

Ile płacisz? Bo za frajer tylko frajer pojedzie na ten twój protest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:43
będziesz blokował drogi normalnym ludziom ?...ale ja do Zgorzelca jadę 15 -go więc mam farta...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przegorzan pstry niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:58
Plantator kiedyś ściskał rękę Wałęsy a teraz liczy na to że będzie się ściskał z Dudą. Co za hipokryzja. Gdzie honor ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.