Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W Bolesławcu jest dużo garaży"
~ niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 13:58
Taka jedna uwaga - pod zdjeciami jest napisane "15 kwiecień"; nie jestem z konkurencji ale jak widze cos takiego to mi rece opadaja i paluchy same pchaja sie do napisania posta; chcecie byc szanowanym portalem a takie bzdury piszecie; powinno byc 15 KWIETNIA nieuki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~erwet niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 15:46
Poziom bezinteresowności i zaangażowania na rzecz kolejnego czegoś godna podziwu, a zapał w obronie ów godny pozazdroszczenia:(
A tak na marginesie bezinteresowność, to zaleta czy tylko sposób na osiągnięcie celu, wszakże cel uświęca...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~autor niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 16:10
~ANDI napisał(a): Do " ~erwet" człowieku kto ci broni ? spróbuj sam i poprowadż co kolwiek!! Zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie !!! "Zbuduj" tyle Co pan Stasik !! ,poświęć choć tylko, ale tylko 0,1 swojego czasu co ten człowiek robi dla innych ( nikt mu za to nie płaci ) to wtedy będziesz miał prawo do wypowiedzi !!! krytycznych słów o tym człowieku !!! A twoje przywoływanie "innych " do wypowiedzi (patrz rzekomych pracowników) nie jest na miejscu !! szukasz wsparcia !!! mów za siebie i tylko o tym, co możesz sam powiedzieć, ze swojego kontaktu z tym człowiekiem !! Myślę, że szukasz dziury w całym !!! Jesteś marny !!! Bo skrytykujesz nawet dzień ,na który dała Ci Bozia oczy otworzyć !!!

Z całym szacunkiem. Za pewne pieniądze i osioł by się starał.
Bo chyba nie powiesz, że robi to za przeciętną krajową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANDI niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 16:49
Do "~autor"nie wiem czy wiesz przyjacielu ,że właśnie , dajmy ten przykład : MŁODY PRZEDSIĘBIORCA organizowany był bez wynagrodzenia za zaangażowanie się w organizację tego konkursu i zawsze tak było . Każdy odpowiedzialny za ten konkurs robił to z własnej nie przymuszonej woli i bez żadnych z tego tytułu profitów ( a wiem co piszę ). Mam nadzieję, że wreszcie zrozumiesz i wielu takich Tobie podobnych, że w życiu nie wszyscy i nie za wszystko należy brać pieniądze , że można coś zrobić bezinteresownie. Pomyśl ten przykład pokazuje, że nie" jęczy " jakaś grupa ludzi nie szuka podtekstów ,tylko walczy aby nasze młodsze pokolenie miało jakieś jeszcze wartości oraz motywację do pozostania w b-cu , bo tu jeszcze coś można zrobić i tu jest ich miejsce !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 19:03
ANDI nie emocjonuj sie, bo sie spocisz. Za to nie wzieli, wezma za co innego troszku wiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do tępego anonimka niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 19:19
~ napisał(a): ... nie jestem z konkurencji ... bzdury piszecie; powinno byc 15 KWIETNIA nieuki!

Takiś uczony a nawet podpisać się cię nie nauczyli. Dobrze wiem kim jesteś więc się nie tłumacz tylko wypier__j :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
16 kwietnia 2013r. o 20:25
Jestem dumna z mojego dziecka :) przeszło eliminacje,zostało nagrodzone za swoją pracę . To bardzo miłe,brak słów do opisania naszej radości !! :)

Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce Koplin :* za pomoc,wsparcie i obecnośc przy uroczystym wręczeniu nagród :)
Dziękujemy Panu Dyrektorowi Wiesławowi Stefanikowi :) który uczestniczył i wspierał nas na uroczystej Gali wręczenia nagród :)

Do redakcji!! :)

Tytułem tego artykułu pojechaliście po bandzie ,WSTYD !! ...

Gratuluję wszystkim Nagrodzonym za swoją pracę MŁODYM PRZEDSIĘBIORCOM 2013 !! :)

Pozdrawiam,Wasza Bolecnautka !! :>...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
16 kwietnia 2013r. o 22:58
Tytuł to słowa szefa BTG Karola Stasika ! Więc o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza