Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konkurs na koniec tygodnia (24)
~Anonim niezalogowany
16 listopada 2013r. o 0:09
nie dam rady taki stres , takie napiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2013r. o 12:27
Kłamiecie z tymi konkursami. "Wygrałam" kiedyś bolec smycz i kubek oraz prezent niespodziankę, podałam mailowo adres korespondencyjny, otrzymałam potwierdzenie że zostanie prezent wysłany i do tej pory nie dostałam. A było to w czasie EURO jak było typowanie wyników.

I co ??? zostałam oszukana ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 listopada 2013r. o 12:49
~ napisał(a): Kłamiecie z tymi konkursami. "Wygrałam" kiedyś bolec smycz i kubek oraz prezent niespodziankę, podałam mailowo adres korespondencyjny, otrzymałam potwierdzenie że zostanie prezent wysłany i do tej pory nie dostałam. A było to w czasie EURO jak było typowanie wyników.

I co ??? zostałam oszukana ;(


Hej,

Wszystkie nagrody dot. konkursu EURO zostaly wyslane badz odebrane w Biurze Redakcji.
Byc moze napisalas/napisales po wskazanym terminie. Prosze, skontaktuj sie Redakcja ([email protected]), a wyjasnimy te kwestie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
18 listopada 2013r. o 16:21
Ktoś tu nie mówi prawdy, albo odbiera ktoś inny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2013r. o 20:14
ela napisał(a): Ktoś tu nie mówi prawdy, albo odbiera ktoś inny?


Nie wiem, co masz na myśli. To było dawno, upominałam się na forum, że nie dostałam nagrody ale nic z tego.

W sumie to są tylko zwykłe gadżety dla których nie warto wszczynać jakichkolwiek choćby najmniejszych awantur.. ale to była pierwsza rzecz którą w życiu wygrałam :) dlatego tak mi się teraz przypomniało i poprostu zrobiło przykro jak zobaczyłam temat o konkursach tgodniowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 listopada 2013r. o 20:29
Anonimie, moze zapewne dlatego, ze nie odpisales na maila w wymaganym terminie.
Ale zrobimy wyjatek - napisz pod [email protected] wskazujac konkurs w ktorym wygrales(as) oraz adres email, z ktorego byly wyslane odpowiedzi. Sprawdzimy i nagrode wyslemy (jesli nie byla wyslana). :)

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
18 listopada 2013r. o 20:34
Nie jesteś chamem, jednak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
19 listopada 2013r. o 0:41
~ napisał(a): Nie wiem, co masz na myśli. To było dawno, upominałam się na forum, że nie dostałam nagrody ale nic z tego.
http://www.bolec.info/index.php?op=konkursy&act=konkurs&konkurs=169
To miałam na myśli. Też nie dostałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.