Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drogowa debata
~sfgsfdg niezalogowany
19 listopada 2013r. o 20:43
Jak się patrzy na siedzibę starostwa, to się płakać chce. Masakra!!! Taka stodoła jest siedzibą władz powiatu....;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2013r. o 22:37
~sfgsfdg napisał(a): Jak się patrzy na siedzibę starostwa, to się płakać chce. Masakra!!! Taka stodoła jest siedzibą władz powiatu....;(

Jasne lepiej niech se pałac wybudują - a dziury w drogach same się za darmo zakleją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 8:13
zbieg okoliczności że debata ma sie odbyć teraz a nie trzy lata temu ....do wyborów czas ruszać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 9:09
Debata została zwołana na wcześniejszy wniosek mieszkańców Gościszowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 12:43
Ciekawe kogo otumani teraz Relich podejrzewam że mieszkańcy Gościszowa nie dadzą się zmanipulować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sdfg niezalogowany
20 listopada 2013r. o 15:47
A po debacie to na pewno przybędzie pieniędzy na drogi. Szkoda czasu. A pora oczywiście z myślą o mieszkańcach 14.30! - żeby ich czasami zbyt wielu nie przyszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2013r. o 20:12
Debata w sprawie dróg się odbyła ale jak to mówią ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje, Relich w ogóle się nie pojawił .Widocznie nie zależy mu na drogach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziękuję za pomoc młodemu inwestorowi Pa niezalogowany
22 listopada 2013r. o 8:56
~ napisał(a): Debata w sprawie dróg się odbyła ale jak to mówią ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje, Relich w ogóle się nie pojawił .Widocznie nie zależy mu na drogach.


ale po co? Już kilka PRowskich zagrań wykonanych (chodniczki, lampy) i można spokojnie czekać reelekcję.

Jak przyszedłem z pomysłem rozpoczęcia biznesu w gminie Nowogrodziec, to czułem się jak trędowaty na plaży. Trzy lata mnie zwodził. W końcu podziękowałem i otworzyłem 3 miejsca pracy w innym mieście. Dla Pana Burmistrza, podmiotem do rozmów jest tylko osoba, która otworzy min 25 miejsc pracy... a że będą to kolejne głodowe miejsca pracy w nowo tworzonych obozach pracy to już mało istotne.

Nie przypadkiem, Pan Relich został najgorszym burmistrzem woj. dolnośląskiego wg ostatniego rankingu w Gazecie Wrocławskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza