Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stan dróg powiatowych w Bolesławcu się poprawia
2473
#Michalbc nieaktywny
21 listopada 2013r. o 17:10
A Żeromskiego, Zwycięstwa, Daszyńskiego, Sądowa, Staszica dalej wołają o pomstę niebios :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TT niezalogowany
21 listopada 2013r. o 17:39
Jak na razie widzę tylko poprawę stanu dróg na niektórych ulicach w bolesławcu , a drogi powiatowe to także np drogi w Gromadce .
Proponuję przejechać się z Bolesławca do Gromadki i wtedy opublikować artykuł pod tytułem - Stan dróg powiatowych poprawia się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2013r. o 19:01
~TT napisał(a): Jak na razie widzę tylko poprawę stanu dróg na niektórych ulicach w bolesławcu , a drogi powiatowe to także np drogi w Gromadce .
Proponuję przejechać się z Bolesławca do Gromadki i wtedy opublikować artykuł pod tytułem - Stan dróg powiatowych poprawia się .


Hmmm drogi do Gromadki nie sa już takie złe- nie przesadzaj. Z Bolesławca przez Krzyżową i Różyniec droga jest super. Do tego Pasternik, Wierzbowa i kostka w Wierzbowej- tego to już nie widzicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HOPA niezalogowany
21 listopada 2013r. o 19:39
Rozgrzebali na co najmniej miesiąc krzyżówkę na głównej drodze
Wojska Polskiego / Zygmunta Augusta i zalali nowym asfaltem
a METR za świeżym asfaltem na drodze głównej od dawna jest potężna HOPA
której już nie zrobili ! ! ! ! ! !

Czy starosta zrobił by takie partactwo na własnej posesji?
(polskie partactwo)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
21 listopada 2013r. o 20:30
Michalbc napisał(a): A Żeromskiego, Zwycięstwa, Daszyńskiego, Sądowa, Staszica dalej wołają o pomstę niebios :)
Prezydent pewnie dołoży do remontu dróg powiatowych a zapomni o drogach miejskich takich jak Morelowa boczna Widok, Stokrotek, Ptasia, końcówka Jarzębinowej, Bazaltowa, Kamienna to są drogi po których mieszkańcy podczas opadów brną w błocie, niektóre z tych dróg nie mają oświetlenia. Jest to przykre, że Prezydent nie może znaleźć w budżecie pieniędzy na budowę tych dróg. Rób Pan wszystko "by żyło się lepiej"! tylko komu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
21 listopada 2013r. o 21:31
~TT napisał(a): Jak na razie widzę tylko poprawę stanu dróg na niektórych ulicach w bolesławcu , a drogi powiatowe to także np drogi w Gromadce .
Proponuję przejechać się z Bolesławca do Gromadki i wtedy opublikować artykuł pod tytułem - Stan dróg powiatowych poprawia się .


Ja pierwszy raz w życiu jechałem do Gromadki w tamtym roku i pamiętam, że cała trasa była gładka jak stół. Jechałem tym odcinkiem jak się na Kraśnik jedzie.

~HOPA napisał(a): Rozgrzebali na co najmniej miesiąc krzyżówkę na głównej drodze
Wojska Polskiego / Zygmunta Augusta i zalali nowym asfaltem
a METR za świeżym asfaltem na drodze głównej od dawna jest potężna HOPA
której już nie zrobili ! ! ! ! ! !

Czy starosta zrobił by takie partactwo na własnej posesji?
(polskie partactwo)


Nie przesadzaj, wcale nie jest już tam teraz tak źle. Właśnie ten najgorszy kawałeczek naprawili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2013r. o 23:44
~ napisał(a):
~TT napisał(a): Jak na razie widzę tylko poprawę stanu dróg na niektórych ulicach w bolesławcu , a drogi powiatowe to także np drogi w Gromadce .
Proponuję przejechać się z Bolesławca do Gromadki i wtedy opublikować artykuł pod tytułem - Stan dróg powiatowych poprawia się .


Hmmm drogi do Gromadki nie sa już takie złe- nie przesadzaj. Z Bolesławca przez Krzyżową i Różyniec droga jest super. Do tego Pasternik, Wierzbowa i kostka w Wierzbowej- tego to już nie widzicie.


A kto jeździ do Gromadki przez Rózyniec? Bo na pewno nie busy czy autobusy , a i ludzie dojeżdzający do pracy nie nadrabiają drogi przez Różyniec.
Do Kraśnika droga jest jeszcze ok , od Krasnika do Krzyżowej - masakra zwłąszcza odcinek w lesie za Krzyżową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2013r. o 23:59
~HOPA napisał(a): Rozgrzebali na co najmniej miesiąc krzyżówkę na głównej drodze
Wojska Polskiego / Zygmunta Augusta i zalali nowym asfaltem
a METR za świeżym asfaltem na drodze głównej od dawna jest potężna HOPA
której już nie zrobili ! ! ! ! ! !

Czy starosta zrobił by takie partactwo na własnej posesji?
(polskie partactwo)


wiesz aleja woj. pol. to dr. powiatowa i kasa poszła z powiatu a dr. z. augusta to wojewódzka i chyba wojewoda sie do interesu za mało dołożył
ale teraz Przybylski bedzie wojewodą to zobaczycie jakie bedziecie mieli drogi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza