Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Via Sudetica nie zorganizuje kolejnej Gliniady!
~ niezalogowany
22 listopada 2013r. o 13:56
~pinio napisał(a): A już miałem nadzieje że będzie to koniec z ta błazenadą .................jak by nie było mądrzejszych rzeczy tylko taplanie się w glinie , to dziecko potrafi .............
Panie burmistrzu jak Pan może tak sądzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11395
#sprawiedliwa nieaktywny
22 listopada 2013r. o 17:31
Nie jestem z Bolesławca i jakoś nie kojarzy mi się Gliniada z tym miastem, bardziej Panie z ceramik wymalowane na niebiesko. Słyszałam wiele złego o Panu Nowaku, że niestety nie jest miły dla uczestników Gliniady. Mężczyźni ubrani w majtki oblepione gliną wyglądają okropnie, nie każde ciało nadaje się żeby go eksponować. Były już modelki z biustem na wierzchu, co następne, będą spacerować nago? To żadna pozytywna reklama dla miasta. Radio trójka - oj szczyt marzeń, to żadne osiągnięcie, radio jak radio, nie jest na fali. Glinoludy w ostatnich wydaniach kojarzą mi się z żywymi trupami, nie wiem czy to zamierzone. Na początku, kiedy były stroje z epoki, było to ładne, ale chyba brak organizatorom pomysłów. Wątpię żeby sam jeden wszystko robił, miasto nie pozwoliło mu się wypromować? Zróbcie z niego prezydenta miasta skoro jest taki wyjątkowy. Mnie nie powalił na kolana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2013r. o 18:44
Dużo wiesz o gliniadzie, nawet bardzo dużo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie jestem mugolem niezalogowany
22 listopada 2013r. o 21:06
sprawiedliwa napisał(a): Nie jestem z Bolesławca i jakoś nie kojarzy mi się Gliniada z tym miastem, bardziej Panie z ceramik wymalowane na niebiesko. Słyszałam wiele złego o Panu Nowaku, że niestety nie jest miły dla uczestników Gliniady. Mężczyźni ubrani w majtki oblepione gliną wyglądają okropnie, nie każde ciało nadaje się żeby go eksponować. Były już modelki z biustem na wierzchu, co następne, będą spacerować nago? To żadna pozytywna reklama dla miasta. Radio trójka - oj szczyt marzeń, to żadne osiągnięcie, radio jak radio, nie jest na fali. Glinoludy w ostatnich wydaniach kojarzą mi się z żywymi trupami, nie wiem czy to zamierzone. Na początku, kiedy były stroje z epoki, było to ładne, ale chyba brak organizatorom pomysłów. Wątpię żeby sam jeden wszystko robił, miasto nie pozwoliło mu się wypromować? Zróbcie z niego prezydenta miasta skoro jest taki wyjątkowy. Mnie nie powalił na kolana.


oczywiście zawsze lepiej byc takim małym szarym ludzikiem, który w d.. był i g... widział
Prawdziwa z ciebie "polka" . Krytyka na 1 miejscu, nienawiść, obrzucanie błotem, ściąganie w dół każdego kto próbuje coś zdziałać, wieczne niezadowolenie, marudzenie, pełno nieszczęścia w życiu. Klasyka małych polskich miasteczek. Brzydzi mnie to wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2013r. o 21:16
~Nie jestem mugolem napisał(a): oczywiście zawsze lepiej byc takim małym szarym ludzikiem, który w d.. był i g... widział
Prawdziwa z ciebie "polka" . Krytyka na 1 miejscu, nienawiść, obrzucanie błotem, ściąganie w dół każdego kto próbuje coś zdziałać, wieczne niezadowolenie, marudzenie, pełno nieszczęścia w życiu. Klasyka małych polskich miasteczek. Brzydzi mnie to wszystko.

Więc nie czytaj.
Krytyka jest na miesjcu, ma odpowiednie argumenty, których Ty niestety nie masz i piszesz wyłącznie o d u p i e marynie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie jestem mugolem niezalogowany
22 listopada 2013r. o 21:30
~ napisał(a):
~Nie jestem mugolem napisał(a): oczywiście zawsze lepiej byc takim małym szarym ludzikiem, który w d.. był i g... widział
Prawdziwa z ciebie "polka" . Krytyka na 1 miejscu, nienawiść, obrzucanie błotem, ściąganie w dół każdego kto próbuje coś zdziałać, wieczne niezadowolenie, marudzenie, pełno nieszczęścia w życiu. Klasyka małych polskich miasteczek. Brzydzi mnie to wszystko.

Więc nie czytaj.
Krytyka jest na miesjcu, ma odpowiednie argumenty, których Ty niestety nie masz i piszesz wyłącznie o d u p i e marynie.



dlatego w tej waszej polsce zawsze bedzie tak do dup y ;p ...bo wy ludzie macie takie nastawienie . Nic nie zrobi, nie robił, a zadufany w sobie jak królewicz. ot polskość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2013r. o 21:40
~Nie jestem mugolem napisał(a): dlatego w tej waszej polsce zawsze bedzie tak do dup y ;p ...bo wy ludzie macie takie nastawienie . Nic nie zrobi, nie robił, a zadufany w sobie jak królewicz. ot polskość

Chciałeś napisać naszej Polsce.
Ale dopóki będą takie patafiany jak Ty to niestety ale nie będzie lepiej :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie jestem mugolem niezalogowany
22 listopada 2013r. o 22:36
~ napisał(a):
~Nie jestem mugolem napisał(a): dlatego w tej waszej polsce zawsze bedzie tak do dup y ;p ...bo wy ludzie macie takie nastawienie . Nic nie zrobi, nie robił, a zadufany w sobie jak królewicz. ot polskość

Chciałeś napisać naszej Polsce.
Ale dopóki będą takie patafiany jak Ty to niestety ale nie będzie lepiej :>


ja tu nie mieszkam na szczęście, Niemcy są moją nową ojczyzną, tutaj muszę przyjechać niestety od czasu do czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.