Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Via Sudetica nie zorganizuje kolejnej Gliniady!
211
skorn
22 listopada 2013r. o 22:49
I jak to jest żyć w ojczyźnie największych zbrodniarzy w dziejach świata?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie jestem mugolem niezalogowany
22 listopada 2013r. o 23:00
skorn napisał(a): I jak to jest żyć w ojczyźnie największych zbrodniarzy w dziejach świata?


Bezstresowo , powoli i dostatnio :)
Ale zbaczamy z tematu!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie sprawiedliwa niezalogowany
23 listopada 2013r. o 8:19
sprawiedliwa napisał(a): Nie jestem z Bolesławca i jakoś nie kojarzy mi się Gliniada z tym miastem, bardziej Panie z ceramik wymalowane na niebiesko. Słyszałam wiele złego o Panu Nowaku, że niestety nie jest miły dla uczestników Gliniady. Mężczyźni ubrani w majtki oblepione gliną wyglądają okropnie, nie każde ciało nadaje się żeby go eksponować. Były już modelki z biustem na wierzchu, co następne, będą spacerować nago? To żadna pozytywna reklama dla miasta. Radio trójka - oj szczyt marzeń, to żadne osiągnięcie, radio jak radio, nie jest na fali. Glinoludy w ostatnich wydaniach kojarzą mi się z żywymi trupami, nie wiem czy to zamierzone. Na początku, kiedy były stroje z epoki, było to ładne, ale chyba brak organizatorom pomysłów. Wątpię żeby sam jeden wszystko robił, miasto nie pozwoliło mu się wypromować? Zróbcie z niego prezydenta miasta skoro jest taki wyjątkowy. Mnie nie powalił na kolana.


Sprawiedliwa , dodaj jeszcze prawdziwa Polka Katoliczka.
Te niebieskie panie z ceramik w dniu parady są w pracy.Prezydent ich promuje aby umniejszyć rolę gliniady.Intrygi i kumoterstwo jest specjalnością tej władzy.
Co do postaci w paradzie , ludzie sami sobie robią kreacje i samo spontanicznie maszerują.Bawią się przy tym wyśmienicie oraz dają radość innym.A to z pewnością jest najważniejsze w tym wszystkim.
Krytyka oczywiście jest dopuszczalna ale Ty wyraźnie piszesz to na zlecenie Ratusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 8:32
~Nie sprawiedliwa napisał(a):
Sprawiedliwa , dodaj jeszcze prawdziwa Polka Katoliczka.
Te niebieskie panie z ceramik w dniu parady są w pracy.Prezydent ich promuje aby umniejszyć rolę gliniady.Intrygi i kumoterstwo jest specjalnością tej władzy.
Co do postaci w paradzie , ludzie sami sobie robią kreacje i samo spontanicznie maszerują.Bawią się przy tym wyśmienicie oraz dają radość innym.A to z pewnością jest najważniejsze w tym wszystkim.
Krytyka oczywiście jest dopuszczalna ale Ty wyraźnie piszesz to na zlecenie Ratusza.


"Dodaj jeszcze prawdziwa Polka Katoliczka.

Na zlecenie ratusza. Intrygi i kumoterstwo.

Prezydent ich promuje, aby umniejszyć rolę gliniady"

Co za głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cukierek niezalogowany
23 listopada 2013r. o 10:10
De gustibus non est disputandum. Mi też zdecydowanie bardziej podobają się "zdobinki" od "glinoludów". Czy to znaczy, że "ratusz" wyprał mi mózg? Żeby było zabawniej, cenię obecność B. Nowaka w społeczności miejskiej (chociaż "glinoludy nie rzucają mnie na kolana). Powiem jeszcze więcej: estetyka "glinoludów" mnie mierzi, ale mam świadomość, że ich idea wypromowała miasto.
"Rozwód" B. Nowaka z VS podoba mi się o tyle, że dzięki temu zobaczymy faktyczne priorytety obu stron. Jestem ciekawa dalszego biegu wydarzeń.

Drażni mnie, że w Bolesławcu trzeba być koniecznie "za kimś" i obowiązkowo "przeciw komuś", że najważniejsze są układy, układziki, stołki, stołeczki, znajomości. Na takiej mentalności cierpi miasto, cierpią zwykli mieszkańcy, którzy nie zajmują się sympatiami/antypatiami radnych i "prawie jak radnych", wojewodów "i prawie wojewodów" i tak dalej. Ludzie chcą zwyczajnie żyć, a ciągle muszą patrzeć na bezcelowe waśnie (pomijając, że te waśnie mają swoje cele - bardzo małe, niskie, krzywe).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 15:41
jak to jest,że b.Nowak nie jest już prezesem,a nadal na stronie Stawarzyszenia widnieje? Czyżby nikomu nie chcialo się zmienić,bo jednak Nowak przyciąga ludzi ,aa Stwarzyszenie bez Nowaka to jak ogień bez płomienia :D .

23.11.godz.15.41 nadal wisi
http://viasudetica.pl/o-nas/zarzad-stowarzyszenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 16:30
Dzięki za czujność. Do czasu uwidocznienia zmian w KRS nie można wpisać oficjalnie nowego składu.
Wyłączymy tę zakładkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o co chodzi niezalogowany
24 listopada 2013r. o 0:48
chodzi o forse ! Nie o artyzm nie o promocje nie o integracje .
Po co się dzielić z jakimiś tam członkami jak można mieć wszystko dla siebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.