Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Partyjne awanse
11445
PanM
26 listopada 2013r. o 18:16
falco napisał(a): ,,kwestionujesz,, i coś jeszcze poza tym że... ,,kwestionujesz,, :D


Z pozycji zwykłego obywatela , mieszkańca Bolesławca robię to na co pozwalają mi możliwości Panie Janku.Gdyby było dobrze nie pracował by Pan za granicą i dzielił by Pan codzienne życie z rodziną.
Pozdrawiam bez uszczypliwości.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 18:26
Wypierniczyliście ten krzyż w końcu?
Ładna ta Pani Rozalia, ale proszę mi powiedzieć z czego wynika różnica koloru skóry na twarzy i szyi. Co wy tak skrzętnie próbujecie wciąż ukrywać? Przecież partia kota zazwyczaj wyciąga wszystko na światło dzienne. Aaaa, kiedy rozkładówka grodzkiego w CKM-ie? Nie żebym czekał, ale trza podpałkę na przyszłą tęcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
26 listopada 2013r. o 18:28
falco napisał(a): a gdzie to ,,biuro,,? :|


Jak to... gdzie ?
Chyba na samej górze jakiegoś wieżowca.
;)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czas niezalogowany
26 listopada 2013r. o 19:34
Czas pokaże co z tego wyjdzie.
Przybylski w Radzie wojewódzkiej z Po a oni oboje z Twojego Ruchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 19:58
~Czas napisał(a): z Twojego Ruchu.

chyba twojego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2013r. o 20:05
Motywacja napisał(a):
~Czas napisał(a): z Twojego Ruchu.

chyba twojego


Cześć pomysłów twojego ruchu czy jak go zwał jest słuszna.

Cały kraj powinien być jedną wielką strefą ekonomiczną, wówczas u nas inwestować będą koncerny. Za tym potrzebna jest wykwalifikowana kadra i siła robocza. jej deficyt będzie skutkował koniecznością podniesienia pensji, cześć zarobków wraca do gminy w formie podatków itd.

Niestety ten nie wiadomo kogo ruch zajmuje się krzyżem i homoseksualistami, narażając się na śmieszność.

Tym bardziej podszywanie się pod jakaś niby naszą Radę:)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
26 listopada 2013r. o 20:22
~ napisał(a):
Niestety ten nie wiadomo kogo ruch zajmuje się krzyżem i homoseksualistami,....

i paleniem marychy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 20:40
~ napisał(a):
Cześć pomysłów twojego ruchu czy jak go zwał jest słuszna.

Ja też mam wiele słusznych pomysłów, ale tak samo moje jak czyjegoś ruchu zostaną zrealizowane. Różnica jest też tak, że ja za swoje hajsu nie biorę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.