Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy Julię, Armina, Fabiana i Gracjana!
~em niezalogowany
25 listopada 2013r. o 12:53
rodzice chyba sluchaja Armina van Burena skoro tak nazwali dziecko:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 13:35
ten w górnym prawym rogu podobny do prezesa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 15:03
~em napisał(a): rodzice chyba sluchaja Armina van Burena skoro tak nazwali dziecko:)


Tak przy okazji, ciekawe, kogo słuchali rodzice, którzy swoją córkę nazwali: Kiki - Gizela :>
Słyszałem takie imiona, gdy rodzice chrzcili dziecko w kościele. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 15:24
~ napisał(a):
~em napisał(a): rodzice chyba sluchaja Armina van Burena skoro tak nazwali dziecko:)


Tak przy okazji, ciekawe, kogo słuchali rodzice, którzy swoją córkę nazwali: Kiki - Gizela :>



Gizela to popularne imie na Górnym Śląsku,noszą je stare baby,a własciwie stare umy.Tam pełno takich imion jak np: Rozwita,Gizela,Truda,Elfryda,Rosita itp- ale Kiki? Toz to jakis zlepek ,jakieś zdrobnienie a nie imię. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 16:36
Armin i Gracjan śliczne dzieciaczki :-*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 16:46
~ napisał(a): Armin i Gracjan śliczne dzieciaczki :-*



A Julia i Fabian to nie śliczne znakiem tego? Musi być przyjemnie ich rodzicom. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
25 listopada 2013r. o 19:03
Boże mamy tyle pięknych imion polskich a tu Armin, Rodzice nie wiedza że dziecko krzywdzą takim imieniem? widocznie nie, dzidzia śliczniutka ale imię...............brak słów - próżność rodziców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 19:28
~xyz napisał(a): Boże mamy tyle pięknych imion polskich a tu Armin, Rodzice nie wiedza że dziecko krzywdzą takim imieniem? widocznie nie, dzidzia śliczniutka ale imię...............brak słów - próżność rodziców



Czemu krzywdzą? Co jest takiego złego w imieniu Armin? Taka sama składanka liter jak w imieniu Janek czy Antek czy Filip.Po prostu jak ci się nie podoba to brzmienie ,to w końcu co cię to obchodzi i nie wtrącaj się.Mi się nie podoba [aż do mdłości], imię Mateusz,no i co ? Nie wtrącam się i nie mam za złe ,ze ludzie tak nazywaja swoje dzieci.Imię .to imię .każde ma jaką etymologię i coś tam oznacza i co ważne nigdy się nie zedrze ;) Gdybym miała mozliwość urodzenia syna nazwałabym go Morgan ,bo według mnie to piękne imię ,choć innym moze sie nie podobać.To rzecz rodziców Armina ,ze takie imię mu nadali ,ładne zresztą,nie musi sie to imię kazdemu podobać.Jestem ciekawa jak mają na imię twoje dzieci i czy jestes pewna,ze te imiona podobają się ogółowi? [naturalnie o ile masz dzieci] :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza