Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy Julię, Armina, Fabiana i Gracjana!
9201
#wredota nieaktywny
25 listopada 2013r. o 21:52
~xyz napisał(a): Boże mamy tyle pięknych imion polskich a tu Armin, Rodzice nie wiedza że dziecko krzywdzą takim imieniem? widocznie nie, dzidzia śliczniutka ale imię...............brak słów - próżność rodziców


ale nie wiesz czy oboje rodzice są Polakami, może nie planują mieszkać w Polsce, zamierzają wyjechać za granicę, może nie mają polskiego nazwiska.. nie można skrzywdzić dziecka imieniem jeśli nie jest ono obraźliwe czy ośmieszające, krzywdzą dopiero takie osoby jak ty, które nie wysuwają nosa poza swoje miasto/wioskę, które nie potrafią zaakceptować tego że komuś może się podobać coś innego niż ogółowi i potem wyśmiewają się z imienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
25 listopada 2013r. o 22:17
Ło jejka, też mi jest się czego czepiać. Imię bardzo ładne uważam. W przyszłości panny na pewno będa na to lecieć. Znam to z doświadczenia haha :D

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.