Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Psy wyją o pomoc
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
26 listopada 2013r. o 9:20
~sebastian napisał(a): Na ogródkach działkowych "Sława" wyje pies husky zamknięty całą dobę na dwóch metrach kwadratowych. Masakra.
To widać jaki z ciebie samarytanin dlaczego tego nie zgłosisz na straż miejską.myślisz że jak napiszesz coś na forum to już coś zrobiłeś?nic nie zrobiłeś i ty jesteś odpowiedzialny za to że on tam jeszcze wyje pewnie z głodu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2013r. o 10:53
hemi napisał(a): zbliża się zima i widok na wioskach psiaka na krótkim łańcuchu z zamarznięta karmą i zimną wodą będzie normą :(
Ciekawe jak by się zachował właściciel takiego psa jakby dostał zamarznięty obiad i szklanke lodu do popicia...



Co za bzdury,moze tak było 200 lat temu ale nie teraz ,mieszkam na wsi od wielu lat i nigdy czegoś takiego nie widziałam ,psy na wsi maja lepiej niz w miescie z cała pewnoscia a Ty moderatorze nie usuwaj moich postów bo prawde piszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2013r. o 15:36
Lidka psy w przechowalni mają dwa razy w tygodniu spacery. Są wyprowadzane przez wspaniałe wolontariuszki :) Pani D, L M, B, M i jeszcze parę innych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lidka niezalogowany
26 listopada 2013r. o 19:22
Wiem,że są wyprowadzane,bo sama je kiedyś wyprowadzałam :) Dlatego uważam,ze o takiej akcji kiedys może pomyślimy,narazie mozemy sie dołączyc oczywiscie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 listopada 2013r. o 20:14
Mój pies ma przedcionek połączony z budą buda deska styropian deska dodatkowo styropian i wszystko owinięte filcem i całość pokryta plandeką mało tego wejście do budy zamknięte poprzecinanym filcem jak piesek wchodzi do środka to się zamyka :) Polecam w zimne dni nawet nie chce się mu wychodzić :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2013r. o 19:23
~Lidka napisał(a): Wiem,że są wyprowadzane,bo sama je kiedyś wyprowadzałam :) Dlatego uważam,ze o takiej akcji kiedys może pomyślimy,narazie mozemy sie dołączyc oczywiscie.



Kiedy ty wyprowadzałaś psy w przechowalni? Śledzę losy od początku istnienia wolontariatu więc nie kłam. Niestety nie jest łatwo być wolontariuszką w tym schornisku ponieważ trzeba spełniać pewne wymagania, trzeba się dodatkowo ubezpieczyć i niestety już nie mogą nowe wolontariuszki przychodzić.

Zajmij się lepiej nauką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
28 listopada 2013r. o 13:10
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patrycja niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 20:58
Witam potrzebuje pilnie opiekuna do wyprowadzania psa 2 razy dziennie .wszelkie info proszę kierować pod nr 606 894 282
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza