Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Placówką kulturalną nie pokieruje zwolenniczka gender
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 16:51
~witek napisał(a): A jaką masz gwarancję że na konkursy zgłoszą najlepsi. Na ogół zgłaszają się ci którzy nie mogą inną drogą dostać pracy czyli raczej mierni. Najlepsi na ogół nie mają problemów z pracą bo to raczej o nich się zabiega.


A jaką masz gwarancję, że tak nie będzie? W konkursach wybiera się najlepszego ze zgłoszonych kandydatów. Proste i oczywiste, nikt nie będzie wynajmował firmy do znalezienia głównego specjalisty do Wydziału Społecznego Urzedu Miasta.
Skończ z tym mitem , że najlepsi nie mają problemów ze znalezieniem pracy!
Ile jest osób w Polsce do których zgłaszają się headhunterzy z propozycją pracy bo pewnie takich masz na myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
30 listopada 2013r. o 17:10
Przez ta cala zmyslona afere moi znajomi tylko sie smieja z Bolca. Tym razem dno dziennikarskie pokazaliscie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
30 listopada 2013r. o 18:20
~Ja napisał(a): Przez ta cala zmyslona afere moi znajomi tylko sie smieja z Bolca. Tym razem dno dziennikarskie pokazaliscie :/


Jesteś pewien/pewna, że zmyślona :> bo co, bo dulska pisze, że jej tu nie lubią, a kto ją lubi oprócz snoba kg :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 18:23
~Kólturalny napisał(a): Gratuluję Panie Jacku.

Mam tylko nadzieję, że ta placówka jest niezależną instytucją od BOK-MCC, bo jeśli nie to spadł Pan z deszczu pod rynnę ... .

Każdy sukces będzie miał wtedy jedną Matkę ..., a dzieci będą tylko do ciężkiej roboty.

Pozdrawiam :)


mamy to rozumieć że Pan Prezydent chce ukarac Pana Dudyńskiego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
30 listopada 2013r. o 20:41
cemoi07 napisał(a): Jezusie, co za tytuł!

Prawie tak krzyczący, jak - Placówką kulturalną nie pokieruje ateista, albo - ... nie lubiący ruskich pierogów!

Kościołowi rozum odebrało, gender studies, czyli społeczno-kulturowa tożsamość płciowa, to dla Niego czarny lud do bicia i plucia. Coś tak jak Harry Potter, pokemony, siedem krasnoludków, ... i Palikot

Aleś Pan teraz dowalił, Panie Cemoi. Pan Marczewski tubą propagandową Kościoła! No, no...


Nie zmienia to oczywiście faktu, że wskazywanie niebezpieczeństwa popierania przez państwo polskie ideologii gender i działalność pana Palikota słusznie jest troską Kościoła. I świadczy o wielkiej rozumności.
Widzę, że Pan też docenia tę działalność pisząc z szacunkiem "Niego" wielka literą.

Co jednak myśli sobie pan Jacek Dudyński czytając, że wiadomością dnia nie jest jego nominacja, ale brak nominacji dla bezimiennej genderówny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 listopada 2013r. o 21:16
MIĘDZY BOGIEM A PRAWDĄ...to ideologię typu GENDER zaczęto wprowadzać już od ponad 20-tu lat....tylko to się nazywało....RÓBTA CO CHCETA


...REASUMUJĄC...ojcem ideologii gender jest Pan OWSIAK


Dopisane 30.11.2013r. o godz. 21:16:



...AMEN ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 listopada 2013r. o 22:37
cemoi07 napisał(a): ... gender studies, czyli społeczno-kulturowa tożsamość płciowa ...


Drogi Zciemniony Kolego :), istotą właściwego rozwoju każdej cywilizacji , jak również celem , jest umiejętność zrozumienia siebie Samej i Samego, jak również różnic płciowych . Nie ma czegoś takiego jak tożsamość płciowa, a co za tym idzie , całą ideologię gender możesz sobie w buty włożyć , będzie się tam ślicznie komponować z wystającą słomą. Nie ma więc sensu kłócić się o to czy szefem ma być feministka , czy urzędnik Prezydenta Dwojga Imion.

Z finansowego punktu widzenia :

Kto sfinansował renowację dawnego " Orła " jeśli nie eurokołchoz ze śladowym wkładem lokalnej społeczności ?
Kto wymyślił sobie integracyjne cele nowo powstałej instytucji ( pal licho budynek , aczkolwiek łezka się w oku kręci , pierwszy raz, Godzillę tam widziałem :D ) ?
Kto wreszcie , na naszym rodzimym podwórku przyklaskuje ideom uniwriłowki ?

Przecież Kobiety są piękne , a Mężczyźni wspaniali :)

Miałbym publiczne pytanie do Pani Hanaf.
Proszę mi powiedzieć , dlaczego została Pani hemafrodytą , rozumiem , że na niektórych Planetach takie istoty istnieją , ale na Ziemi , to nie jest powszechne zjawisko :) ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
30 listopada 2013r. o 22:46
~zacofany moher napisał(a):
cemoi07 napisał(a):
(cytat)

Aleś Pan teraz dowalił, Panie Cemoi. Pan Marczewski tubą propagandową Kościoła! No, no...


hehe nie wiem ktorego masz na mysli. Ja osobiscie nie mam nic do gender, nawet mi sie podoba :)

~zacofany moher napisał(a):
Co jednak myśli sobie pan Jacek Dudyński czytając, że wiadomością dnia nie jest jego nominacja, ale brak nominacji dla bezimiennej genderówny?


Moze sie zastanawia po co mu to bylo - kierowac placowka, ktorej potrzeba istnienia jest bardzo watpliwa :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza