Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Placówką kulturalną nie pokieruje zwolenniczka gender
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 22:49
dla czego niektórzy boja się "gender studies" bardziej niż ich dziadkowie prądu elektrycznego,albo gazu w kuchence ?
jeśli czegoś nie rozumiem to staram się dowiedzieć o co chodzi a nie reaguję strachem albo wręcz agresją :)
ktoś mi wytłumaczy skąd ten strach przed "gender studies" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 listopada 2013r. o 23:07
~ napisał(a):
ktoś mi wytłumaczy skąd ten strach przed "gender studies" ?


Spróbuję , choć nie wierzę w sukces.

Dualizm natury , mówi Ci to coś ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2013r. o 23:17
~ napisał(a): dla czego niektórzy boja się "gender studies" bardziej niż ich dziadkowie prądu elektrycznego,albo gazu w kuchence ?
jeśli czegoś nie rozumiem to staram się dowiedzieć o co chodzi a nie reaguję strachem albo wręcz agresją :)
ktoś mi wytłumaczy skąd ten strach przed "gender studies" ?


Uzasadniona obawa przed kolejna lewacką ideologią podszytą relatywizmem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 23:33
dla mnie "studies" to "studies" :) dla kolegi lewacka ideologia ?
sam nie wiem ,czego bardziej się bać :) zaprzeczenia dualizmu natury ludzkiej czy prawicowej nagonki na wszystko co budzi kontrowersje a jednak ktoś chce to badać :)
czy nazywanie "gender studies" ideologią nie jest przesadą ?
przecież to obiekt badań które przyniosą nie wiadomo jakie skutki
może okazać się ,że właśnie takie jakich się spodziewasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2013r. o 23:43
Marksizm to też "studies", które próbowano wprowadzać w praktykę. Wiadomo z jakim skutkiem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 0:02
~ napisał(a): ... a jednak ktoś chce to badać :)


Zapewne hamerykańscy nałukowcy . Społeczeństwo to nie jest szczur w laboratorium , ze spuchniętą wątrobą w wyniku karmienia roślinami GMO, to ludzie ... Piękne Kobiety i wspaniali Mężczyźni . Jak myślisz Drogi Kolego , kto chce nas badać ? Studies , to studies, jak słusznie zauważyłeś , a co będziemy studiowali za dwieście lat ... ideologię zoofilii ... w braterskim połączeniu ze wszystkimi stworzeniami Wszechświata ... następnie ... robactwo, a zaraz po tym bakteriologię ?

Bożesz Ty mój , niech Kobieta pozostanie piękną Kobietą , a Facet wspaniałym Mężczyzną . Nie po to Stwórca tworzy , abyście się dali zunifikować.

Piękne Damy i wspaniali Faceci , dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 0:30
skorn napisał(a): Marksizm to też "studies", które próbowano wprowadzać w praktykę. Wiadomo z jakim skutkiem.


Sądzisz ,że badania nad uwarunkowaniem "płci społecznej" bo w tych badaniach chyba o to chodzi ? Można porównać z Marksizmem ? Myślisz ,że wyniki badań ( w zasadzie zwykłemu człowiekowi niepotrzebnych) mogą realnie zmienić nasze życie na gorsze?
99% procent ludzi ,prawdopodobnie nawet nie wie co to są za badania i po co się je przeprowadza :)
Dla mnie to jest kolejny temat zastępczy ,który pięknie się wkomponował w codzienne życie ,a pewne środowiska próbują podsycać ludzką frustrację dla korzyści politycznej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 1:10
~ napisał(a): ... a pewne środowiska próbują podsycać ludzką frustrację dla korzyści politycznej .


Dokładnie :) Ucz się Młody :*

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.