Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Platforma Obywatelska wygrywa
~mir.ko niezalogowany
28 maja 2014r. o 17:41
skorn napisał(a):
alter napisał(a): Orbana bym poparł. Jest taki? :)

Podobno Kaczyński chciałby uchodzić za takiego. ;)


ten, którego wicepremier powiesił sie w biurze ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 maja 2014r. o 17:44
alter napisał(a): No więc ja też. Jednak chyba lepiej oddać głos, niż to olewać?!

Oddałem glos na partię, która głosi ten sam program od kilkudziesięciu lat.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 maja 2014r. o 17:45
~mir.ko napisał(a):

ten, którego wicepremier powiesił sie w biurze ? ;)


Ale, czy to nie problem wicepremiera? :)


Dopisane 28.05.2014r. o godz. 17:45:

skorn napisał(a): Oddałem glos na partię, która głosi ten sam program od kilkudziesięciu lat.


Czy możesz wprost napisać na kogo? Oczywiście jeżeli możesz :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 maja 2014r. o 17:48
~mir.ko napisał(a):
skorn napisał(a): Podobno Kaczyński chciałby uchodzić za takiego. ;)


ten, którego wicepremier powiesił sie w biurze ? ;)

I co z tego, że się powiesił? Jaki to ma związek z dyskusją?


Dopisane 28.05.2014r. o godz. 17:48:

alter napisał(a): Czy możesz wprost napisać na kogo?

A ty możesz?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 maja 2014r. o 17:53
skorn napisał(a): A ty możesz?


Tak, jak zawsze namiętnie głosuję, tak teraz nie mogłem głosować, bo byłem w podróży. Ale mogę podać Ci moje typy. To PIS, albo JKM na dzień 25 maja :) Bo trzeba być racjonalistą w takich wyborach.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2014r. o 1:41
alter - twoje słowa
Tak, masz po części rację, ale podaj alternatywę! Jeżeli podasz sensowną alternatywę to masz moje pełne poparcie :)

(...) Podejmę z Tobą dyskusję na kazdy temat. Zapraszam na rozmowę w 4 oczy, bo to co do tej pory pokazujesz to juz przestało bawić.
(...)

Zmoderowano 29.05.2014 godz.9:46 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2014r. o 8:49
~ napisał(a):
Podejmę z Tobą dyskusję na kazdy temat. Zapraszam na rozmowę w 4 oczy, bo to co do tej pory pokazujesz to juz przestało bawić.


Tego nie da się zrobić , niejednokrotnie próbowałem , ale nasz forumowy ZnaFca , Złotousty Taras, nie będzie się zniżał do dyskusji z prostakami. Przykro mi Drogi Kolego :) Dziw bierze , że Twój post jeszcze wisi :D
Kordek , a jak Ci się podoba filmik na rozluźnienie , jeśli spytać mogę ? Siedzisz w krzaczorach , to pytam korzystając z okazji :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
29 maja 2014r. o 9:09
Chłopie, najpierw COŚ zrób (załóż struktury lokalne Korwina) zorganizuj kilka spotkań,przedstaw program, przekonaj ludzi to wtedy pogadamy. Ja nie mam najmniejszych powodów do niezadowolenia. Moja partia wygrała wybory w Polsce, na Dolnym Śląsku, w Powiecie Bolesławieckim i mieście Bolesławiec. Zrobiłem niezły wynik w mieście i powiecie i nie mam najmniejszych powodów do do chowania się w krzaki. Kompletnie nie podzielam Twoich poglądów na świat. Są mi obce ale demokracja polega na tym, że każdy może głosić poglądy jakie chce. Teraz piłka jest po Twojej stronie i przekonaj bolecnautów do programu Nowej Prawicy. Bądź pewny,że będę Cię punktował. POwodzenia
PS. Jeżeli myślałeś,że będę aktywny na forum tylko z powodu wyborów to się przeliczyłeś.

Zmoderowano 29.05.2014 godz.9:47 - powód: topposting (moderator)

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.