Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Platforma Obywatelska wygrywa
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2014r. o 9:28
Ależ , spokojnie Kordek :) Wierz mi nie mam wobec Ciebie żadnych złych intencji . Nie denerwuj się :) Pytałem Cię jedynie o Twoją ocenę pomysłu Konrada. Jeszcze nie znam programu NP , a jeśli już to fragmentarycznie. Ale mam zamiar pogadać z Preczzkomuną i panią Witczak. Jeśli chodzi o dyskusję programową , trzymam Cię za słowo :) Dobry krytykujący argument , jest jak lekarstwo. Miłego Ci życzę i bez nerwów :)


Dopisane 29.05.2014r. o godz. 09:28:

Gwoli wyjaśnienia : określenie " krzaczory" wymyśliły swego czasu nasze forumowe Koleżanki. Na głównej stronie Bolec.info , na samym dole strony jest lista Bolecnautów online i Gości. Każdy widzi kto siedzi w krzaczorach :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12035
#rutinoskorwin nieaktywny
29 maja 2014r. o 9:37
~mir.ko napisał(a): ten, którego wicepremier powiesił się w biurze ? ;)


Ten po którego przyszedł 'seryjny samobójca'. Dla niewtajemniczonych podsyłam linki :

https://www.facebook.com/pages/Seryjny-Samob%C3%B3jca/437580689633222

http://lubczasopismo.salon24.pl/lecznica/post/458604,lista-ofiar-seryjnego-samobojcy

Zmoderowano 29.05.2014 godz.9:48 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2014r. o 17:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Ależ , spokojnie Kordek :) Wierz mi nie mam wobec Ciebie żadnych złych intencji . Nie denerwuj się :) Pytałem Cię jedynie o Twoją ocenę pomysłu Konrada. Jeszcze nie znam programu NP , a jeśli już to fragmentarycznie. Ale mam zamiar pogadać z Preczzkomuną i panią Witczak. Jeśli chodzi o dyskusję programową , trzymam Cię za słowo :) Dobry krytykujący argument , jest jak lekarstwo. Miłego Ci życzę i bez nerwów :)Dopisane 29.05.2014r. o godz. 09:28:Gwoli wyjaśnienia : określenie " krzaczory" wymyśliły swego czasu nasze forumowe Koleżanki. Na głównej stronie Bolec.info , na samym dole strony jest lista Bolecnautów online i Gości. Każdy widzi kto siedzi w krzaczorach :D


Te twoje korwiny walną tak szybko jak dzisiaj palikoty tylko będzie więcej siary dla Polski

Miłego :)

Zmoderowano 29.05.2014 godz.20:44 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2014r. o 21:23
~ napisał(a):

Te twoje korwiny walną tak szybko jak dzisiaj palikoty tylko będzie więcej siary dla Polski



Zaraz , zaraz , czy to Ty Kolego 217 ? IP tak podpowiada :)

Kurcze ... Ludzie !! Dlaczego boicie się podpisać pod swoimi słowami ? Na początku przecież było Słowo.

Paligłupy musiały walnąć , chodziło tylko o plac zabaw w eurokołchozie. Twój Ruch , to historia i Bogu dziękować.
Zaś jeśli o korwiny chodzi , to komuniści nie poddają się tak łatwo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 maja 2014r. o 21:51
Pannazdzieckiem napisał(a):
Paligłupy musiały walnąć , chodziło tylko o plac zabaw w eurokołchozie. Twój Ruch , to historia i Bogu dziękować.


A co pisałem od początku? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2014r. o 21:53
Zgadza się , pisałeś. Ale widzisz 34 poziom , czy nie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim bo tak mi się podoba niezalogowany
29 maja 2014r. o 21:54
Pannazdzieckiem napisał(a): ...Ludzie !! Dlaczego boicie się podpisać pod swoimi słowami ? ...


A ty to niby się podpisujesz? Nazywasz się Pannazdzieckiem? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2014r. o 21:58
Panna to pseudonim artystyczny :) . Nazywam się Piotr Różański i nie wstydzę się swojego imienia i słów :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.