Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman wybrany na kolejną kadencję
2161
#fobiak nieaktywny
17 listopada 2014r. o 17:47
to wyjasnij mi to, co mowi konstytucja o demokratycznych wyborach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 17:48
Fobiak, człowieku, obudź się nareszcie. Wsadź swoje teorie tam, gdzie jest ich miejsce, czyli w wielką D i zobacz w końcu na jakim świecie żyjesz. Może i zasady tych wyborów nie są dobre, ale są jakie są! Prawo do głosu ma każdy. Dana nam jakaś tam wolność polega na tym, że albo korzystasz ze swoich praw, albo nie. I nie Tobie decydować za ludzi, czy mają iść do urn. Prawdę mówiąc G to wielu obchodzi, czy akurat Ty uważasz te wybory za miarodajne, czy nie. Z chwilą ogłoszenia ich prawomocności, staną się aktualną rzeczywistością - chociaż praktycznie są już teraz. Chcesz zaśmiecać forum tymi dywagacjami, niech tam. W mojej opinii jednak robisz z siebie kogoś nie z tego świata. I to wcale nie w pozytywnym świetle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 listopada 2014r. o 17:57
to znaczy, ze ja mysle
mogles od razu tak napisac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 18:02
~ napisał(a): W mojej opinii jednak robisz z siebie kogoś nie z tego świata.


Psycholka? Od dawna tak twierdzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
17 listopada 2014r. o 18:03
fobiak napisał(a): to wyjasnij mi to, co mowi konstytucja o demokratycznych wyborach


Odnośnie wyborów samorządowych:

Art. 169.2 Konstytucji RP - Wybory do organów stanowiących są powszechne, równe, bezpośrednie i odbywają się w głosowaniu tajnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 18:03
Twoje myślenie polega na tym, ze Ty myślisz, że myślisz. I to Twój kłopot. Jest jednak nadzieja, że kiedyś Ci przejdzie iw koncu uruchomisz tkwiący w Tobie intelekt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 18:05
~ napisał(a): Twoje myślenie polega na tym, ze Ty myślisz, że myślisz. I to Twój kłopot. Jest jednak nadzieja, że kiedyś Ci przejdzie iw koncu uruchomisz tkwiący w Tobie intelekt.

To Fobiaczku do Ciebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 listopada 2014r. o 18:15
z wiki:
"Jako wadliwe demokracje określa się następujące kraje: Argentyna, Benin, Botswana, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Dominikana, Estonia, Filipiny, Francja, Ghana, Grecja, Gujana, Indie, Indonezja, Izrael, Jamajka, Kolumbia, Lesotho, Litwa, Łotwa, Macedonia, Malezja, Mali, Meksyk, Mołdawia, Mongolia, Namibia, Panama, Papua-Nowa Gwinea, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Republika Zielonego Przylądka, Rumunia, Salwador, Serbia, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Surinam, Tajlandia, Tajwan, Timor Wschodni, Trynidad i Tobago, Węgry, Włochy, Zambia"

no jak moga byc wybory demokratyczne?
moga byc tylko wadliwo-demokratyczne


Dopisane 17.11.2014r. o godz. 18:15:

Pynchoon napisał(a):
fobiak napisał(a): to wyjasnij mi to, co mowi konstytucja o demokratycznych wyborach


Odnośnie wyborów samorządowych:

Art. 169.2 Konstytucji RP - Wybory do organów stanowiących są powszechne, równe, bezpośrednie i odbywają się w głosowaniu tajnym.


zadalem tobie wyrazne pytanie: co mowi konstytucja o DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH

napiszalem z duzej litery bo obawiam sie, ze albo nie czytasz albo masz wzrok zrypany liczeniem pieniedzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.