Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman wybrany na kolejną kadencję
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 14:09
fobiak napisał(a): aby wybory byly demokratyczne to udzial musi wziac ponad 50% uprawnionych. w innym przypadku wybory nie sa demokratyczne bo brak jest wiekszosci. wybory takie gdzie wiekszosc wybierajacych (ale nie uprawnionych) wygrywa z mniejszoscia wybierajaca (ale nie uprawnionych) nazywaja sie klikowe lub dyktatorskie. mniejszosc uprawniona i wybrana przez mniejszosc demokratyczna narzuca wole wiekszosci uprawnionej.

najpierw pomysl zanim cos strzelisz albo zapytaj sie mnie wieczorem.
co ty tam wiesz, piszesz o wyborcach a wybierajacy nie stanowia wiekszosci demokratycznej, czyli wybrani nie moga rzadzic niewyborcami ktorych jest wiecej. moga rzadzic ale tylko tymi, ktorzy wybierali.


Zmoderowano 17.11.2014 godz.16:44 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 14:26
Gratulacje panie Piotrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 14:55
A ja mam mieszane uczucia ..nie jest to mój reprezentant chociaz głosowałem na niego w 2 poprzednich wyborach...
Głosowałem teraz na młodość...czyli Małkowskiego...
Jedyną pociechą jest tylko to ,że Pan Roman pozbył się niechcący tych ,którzy coś tam zyskali. Korzyści oczywiścię....A moze mu o to chodziło?




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 listopada 2014r. o 15:01
W przypadku drugiej tury, gdyby pozostali kandydaci zarekomendowali swoim wyborcom MAĆKA, mogłoby być gorąco.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 15:24
Wiesz zapewne Pawle ,że to nie było możliwe ..Chciałbys walczyc z ...dopowiedz sobie ;)
Ja pasuję ...Mam synów w Twoim wieku ...nie poszli na wybory bo twierdzili ,że to nie ma sensu .ileż mozna kopac sie z koniem ?
Ma racje Falco ! Tam gdzie normalne życie tam jest ojczyzna ...
Tylko patrzeć jak moi synowie mimo wykształcenia uciekną za granicę ...
A tak z ciekawości : Gdzie pracuja i gdzie mieszkaja Wasi najbliżsi ?...Dlaczego nie ma miejsca dla nich w Bolesławcu?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
17 listopada 2014r. o 15:52
Miasto kościelne cdn ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
17 listopada 2014r. o 16:04
Gratuluję Panu , Panie Prezydencie wygranej w wyborach!
Stawiałam na Pana .Jest Pan doswiadczonym urzędnikiem państwowym , dlatego wiem ,że zrobi Pan wiele by nie zawieść zarówno wyborców jak i mieszkańców miasta.
Proszę realizować obietnice przedwyborcze. Chcemy żyć spokojnie , godnie i bezpiecznie. Od Pańskiej polityki i umiejetności zarządzania zależy nasze dobro.
Jestem mieszkanką Bolesławca o orientacji lewicowej. Stawiałam na doswiadczenie i merytoryczne przygotowanie a nie na debiuty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~up. niezalogowany
17 listopada 2014r. o 16:16
Panie Prezydencie - GRATULACJE, bardzo się cieszę z takiego wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.