ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4463, 23 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


WOŚP8 stycznia 2020r. godz. 11:50, odsłon: 2845, Bolec.info
Bezpieczeństwo naszym priorytetem na 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolesławcu - M. Szwed
Bolesławiec - Informacje: Spotykamy się na finale WOŚP Michał Szwed, szef bolesławieckiego sztabu WOŚP (fot. Wojtek Szoka)

Michał Szwed szef sztabu finału Wielkiej Orkiestry Pomocy  Świątecznej w Bolesławcu był gościem Kazimierza Marczewskiego w redakcji Bolec.Info. Rozmawiano o programie i imprezach związanych z tegorocznym 28 finałem WOŚP. Przypominamy, że finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 12 stycznia.

Michał Szwed mówił, że sztab jest w pełni przygotowany do przeprowadzenia finału, apelował o udział w finale do mieszkańców Bolesławca. Podjął pewne zobowiązania, którymi  możecie się zapoznać oglądając wywiad.

- Bezpieczeństwo w czasie finału jest naszym priorytetem - mówi Michał Szwed. - Jestem przekonany, że finał nam się uda. Chciałbym abyśmy zebrali odpowiednią ilość pieniędzy, abyśmy bawili się świetnie - dodaje.

Zapraszamy do obejrzenia tego ciekawego wywiadu.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

~Jaskrawozielony Milin   12 stycznia 2020r. o 21:36

~Jaskrawozielony Milin

Postów:

Jeśli już piszesz o Caritasie to wiedz, że wygląda to dużo dużo lepiej niż w wośpie. Są bardziej przejrzyści i nie mają złotego melona i mrówki całej i innych rodzinnych układzików. To co zrobił Caritas to możesz sprawdzić. A że Critas robi to bez takiej kosztownej pompy świadczy tylko o większej racjonalności. Poza tym nie wiem czemu poruszasz w temacie wośp temat innej fundacji? Znam ludzi co dają zarówno na caritas jak i wośp po wyjściu ze mszy. Ty jednak płytko myślisz i wrzucasz gdzieś bo nie lubisz kogoś. Mega infatylne.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pomarańczowy Kopytnik   12 stycznia 2020r. o 21:45

~~Pomarańczowy Kopytnik

Postów:

~Jaskrawozielony Milin napisał(a): Jeśli już piszesz o Caritasie to wiedz, że wygląda to dużo dużo lepiej niż w wośpie. Są bardziej przejrzyści i nie mają złotego melona i mrówki całej i innych rodzinnych układzików. To co zrobił Caritas to możesz sprawdzić. A że Critas robi to bez takiej kosztownej pompy świadczy tylko o większej racjonalności. Poza tym nie wiem czemu poruszasz w temacie wośp temat innej fundacji? Znam ludzi co dają zarówno na caritas jak i wośp po wyjściu ze mszy. Ty jednak płytko myślisz i wrzucasz gdzieś bo nie lubisz kogoś. Mega infatylne.
|
a gdzie można zobaczyć te rozliczenia catitasu?bo kiedyś starałamm się znaleźć i mi sie nie udało> rozliczenia wośpu są dostępne za wszystkie lata działalności>
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Jaskrawozielony Milin   13 stycznia 2020r. o 0:20

~Jaskrawozielony Milin

Postów:

Google nie boli. Tak się składa, że Caritas rok w rok publikuje rozliczenia za poprzedni rok. Jeśli chce ci się i potrafisz czytać ze zrozumieniem to znajdziesz wszystko. Natomiast jak się o coś spytać Owsiaka to reaguje jak furiat, na czworaka łazi po stoliku co jednak świadczy, że są pytania których zadawać mu nie wypada. Zresztą ja mam to i tak gdzieś. Kto chce niech daje. Tylko pytanie. Po co nam NFZ. Nie lepiej robić dzień w dzień zbiórki skoro to tak opłacane i skuteczne? Zamiast tych składek zdrowotnych.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rudożółta Języczka   13 stycznia 2020r. o 10:10

~~Rudożółta Języczka

Postów:

pisowskie pseudoministry powinny pomagać Orkiestrze, podziękować za
hojność Polaków i wspólnie najmądrzej rozliczyć zebrane pieniądze.

ale w pisowskim antyludzkim państwie tak nie jest
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

reklama Zapraszamy