ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4590, 29 maja 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony2 kwietnia 2020r. godz. 17:37, odsłon: 1180, Drukarnia Lendo
Drukarnia Lendo rozszerzyła swoją ofertę o produkty niezbędne do zabezpieczenia Twojej firmy
Bolesławiec - Informacje: Zadbaj o bezpieczeństwo klientów i pracowników! Drukarnia Lendo - bogata oferta (fot. Drukarnia Lendo)

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich, maksymalnie ważne jest zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo własne, jak i osób w naszym otoczeniu.

Wychodząc naprzeciw palącym potrzebom Drukarnia Lendo rozszerzyła swoją ofertę o produkty niezbędne do zabezpieczenia Twojej firmy.

Jednym z naszych głównych produktów z tej linii są bardzo dobrej jakości osłony antywirusowe. Nasze osłony zbudowane są z bezbarwnego poliwęglanu litego o grubości 3mm, to materiał o wiele trwalszy niż powszechnie używana w tego typu produktach plexi. Ma on bardzo wysoką odporność na uderzenia, temperaturę, posiada wysoką klasę niepalności. Dzięki temu nasz produkt jest wyższej jakości niż kruche i łamliwe osłony z plexi, poliwęglan wytrzyma ekstremalne sytuacje.

W naszej nowej ofercie znajdziesz osłony wiszące oraz stojące samodzielnie na solidnej konstrukcji. Z racji tego, że jesteśmy producentem a nie dystrybutorem, możemy wykonać dowolny kształt, rozmiar, otwory czy system mocowania danego produktu. Zostanie on zaprojektowany i dopasowany do Twoich potrzeb.

Aktualnie w celu zapobieżenia dalszemu zarażaniu się wirusem w większości sklepów i firm wprowadzone są ograniczenia co do odległości między klientami a pracownikami. Aby ułatwić zachowanie odpowiednich odległości między ludźmi proponujemy wyznaczenie miejsc przy kasach czy punktach obsługi za pomocą informacyjnych naklejek podłogowych z laminatem antypoślizgowym.

Hitem sezonu kryzysowego okazały się okrągłe naklejki o dowolnym rozmiarze (w celu dobrej czytelności zalecamy minimum 30/30 cm). Naklejki są samoprzylepne i mało wymagające co do rodzaju nawierzchni- jedynym warunkiem jest jej gładkość np. płytki, beton, panele. Laminat na naklejkach posiada wysoką klasę ścieralności oraz antypoślizgowości R9, co oznacza, że można je stosować w takich miejscach, jak np. banki, schody w szkołach, apteki, szpitale, kliniki, sklepy, supermarkety czy restauracje.

Dodatkowym walorem tego typu produktów jest możliwość wykorzystania tych nośników jako miejsce reklamowe. W naszej ofercie znajdziesz też zwykłe naklejki, które możesz nakleić na okna, drzwi, czy wszelkie inne powierzchnie. Jeżeli w twoim lokalu nie możesz, bądź nie chcesz naklejać niczego na podłodze, idealnym rozwiązaniem będą tabliczki naścienne, które można zamontować w dowolnym miejscu na dowolną powierzchnię. Wykonujemy je na podkładzie z PVC lub dibondu i powlekamy specjalnym laminatem ochronnym, dzięki czemu można przecierać tabliczki bez obaw o zniszczenie nadruku. Tu także istnieje pełna gama kolorów, rozmiarów i kształtów. Posiadamy w ofercie tabliczki odblaskowe.

Uważasz, że takie zabezpieczenia to zbyt mało? Drukarnia Lendo zajmuje się również projektami i drukiem wszelkiego rodzaju ulotek, plakatów oraz banerów informacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz dowolne formaty ulotek oraz plakatów, a nawet ogromne bannery, które możesz powiesić przed budynkiem, by informować nadchodzących klientów o zasadach panujących w Twojej firmie.

Zainteresował Cię którykolwiek z naszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa Twoich klientów, bądź pracowników? Koniecznie odezwij się do nas pod jednym z numerów telefonów: 500-851-400 lub 507-955-155, bądź napisz do nas na Facebooku @drukarniaLENDO, lub na jeden z e-maili: info@lendo.net.pl, tilczyna@lendo.net.pl.

Nadszedł niebezpieczny czas - bądźmy bezpieczni.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jasnozielony Hibiskus   2 kwietnia 2020r. o 17:39

~Jasnozielony Hibiskus

Postów:

No super
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Śliwkowa Jeżyna   2 kwietnia 2020r. o 20:36

~~Śliwkowa Jeżyna

Postów:

Chyba najlepsza ekipa w miescie - kazdy moje zlecenie odrzucal, mowiac ze jest niewykonalne. Chlopaki ogarneli ;)))
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Fiołkowa Perowskia   3 kwietnia 2020r. o 1:09

~~Fiołkowa Perowskia

Postów:

a co to było za zamówienie?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kasztanowatoczerwony Wilec   3 kwietnia 2020r. o 8:16

~~Kasztanowatoczerwony Wilec

Postów:

LENDO ...... Jak dziś zamówicie to za rok może odbierzecie. Wszyscy tylko nie oni
A znając życie po tygodniu użytkowania to i tak się zepsuje.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Żółtoczerwony Pomidor   3 kwietnia 2020r. o 10:01

~Żółtoczerwony Pomidor

Postów:

Wilcu - osobiście nigdy nie czekałem długo u nich. Rzeczywiście, jedna rzecz zepsuła się prędko, ale jeden telefon i chłopaki wpadli z serwisem
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płowoszara Ślazówka   3 kwietnia 2020r. o 10:24

~~Płowoszara Ślazówka

Postów:

a moje oslony zrobili w ciagu 1 dnia takze polecam
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płowoszara Ślazówka   3 kwietnia 2020r. o 12:35

~~Płowoszara Ślazówka

Postów:

Pan Michal wymiata :)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy do Świnoujścia!